جهش ۲ درصدی قیمت نفت / برنت به بالای ۴۰ دلار بازگشت

5f7aa96e0036f_5f7aa96e00372 سخنان پزشکان ترامپ که از احتمال ترخیص سریع‌تر از انتظار او در روز دوشنبه خبر می‌داد باعث شد قیمت نفت امروز، دوشنبه در شروع معاملات هفتگی بازارهای جهان، جهش کرده و به بالای ۴۰ دلار بازگردد.

روز دوشنبه، سخنان پزشکان ترامپ که از احتمال ترخیص سریع‌تر از انتظار او در روز دوشنبه خبر می‌داد باعث شد قیمت نفت جهش کرده و به بالای ۴۰ دلار بازگردد.

تا ساعت ۷:۰۳ به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت، ۲.۲۴ درصد یا ۸۸ سنت جهش کرد و به ۴۰.۱۵ دلار بازگشت.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی‌آی، ۲.۵۶ درصد یا ۹۵ دلار جهش کرد و به ۳۸ دلار بازگشت.

این در حالی است که روز جمعه در حالی که وضعیت نامشخص سلامتی ترامپ باعث نگرانی سرمایه‌گذاران بازارهای جهانی شده بود، قیمت‌های نفت خام ۴ درصد سقوط کرده بودند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

نرخ دلار کاهشی شد/ روند افت ادامه دارد

د مهر 14 , 1399
نرخ دلار نسبت به هفته گذشته حدود دوهزار تومان کاهش یافت، افت قیمتی که از یکسو با بازگشت دلارهای صادراتی به چرخه اقتصادی همراه شده و حالا بسیاری از کارشناسان ادامه این روند کاهشی را پیش‌بینی می‌کنند. دو سال پیش در همین روزها، شاهد افزایش بی سابقه نرخ ارز به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000