ترامپ از مرگ می‌ترسد

سیاسی/ بین الملل 5f7a1dd76683d_2020-10-04_22-39 براساس گزارش مجله "ونیتی فر" آمریکا، دونالد ترامپ با معاونان خود نسبت به توانایی و قدرتش برای پشت سر گذاشتن کرونا و ترسش از مرگ احتمالی صحبت کرده است.

سه منبع جمهوری‌خواه نزدیک به کاخ سفید تایید کردند، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا بعد از این‌که ناگزیر شده از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده کرده و درجه حرارت بدنش به ۳۹.۵ درصد رسیده علنا نگرانی‌اش را بروز داده است.

دو منبع به مجله تاکید کردند، ترامپ شب جمعه همچنین دچار قلب درد شده که دلیل آن خوردن برخی داروها بود. او علنا سوال کرده بود آیا خواهد توانست این پاندمی را پشت سر بگذارد. ترامپ خطاب به دستیارش گفته بود: آیا مثل "استنلی چرا" (دوست تاجرش که بر اثر کرونا جان باخت) می‌میرم.

این منابع تاکید کردند، ترامپ شدیدا مخالف ایده انتقالش به بیمارستان بود.

سه منبع مطلع به مجله گفتند، جر و بحثی بین ترامپ و پزشکانش زمانی که به ترامپ گفتند باید حدود یک ماه قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری به بیمارستان والتر رید منتقل شود، درگرفت.

دو منبع از این سه منبع تصریح کردند: پزشکان به ترامپ گفتند بین این‌که با پاهای خودش به بیمارستان برود در حالی‌که قادر است راه برود یا این‌که بعدا به دلیل بدتر شدن حالش مجبور شود با ویلچر به بیمارستان برود، یکی را انتخاب کند. پزشکان خطاب به ترامپ گفتند: یا الان باید به بیمارستان بروی یا این‌که ما تو را بعدا می‌بریم و در این بحثی نیست.

همچنین ونیتی فر گزارش سی‌ان‌ان را که گفته بود، خبر انتقال ترامپ به بیمارستان بعد از بستن بازارهای سهام منتشر شد تا نوسان‌های مالی احتمالی پیش نیاید، تایید کرد.

دو منبع مطلع گفتند، وضعیت ترامپ رو به بهبودی گذاشته است.

ماک میدوز، کارمند ارشد کاخ سفید به مسؤولان جمهوری‌خواه تاکید کرده بود، روزهای آینده تعیین‌کننده خواهند بود. یک منبع تاکید کرد: میدوز گفت اگر ترامپ تا سه‌شنبه از بیمارستان مرخص شود این یعنی از مرحله بدتر عبودر کرده اما اگر برای مدتی بیشتر در بیمارستان بماند اینی یعنی روزهای بدتر خواهند آمد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

اربعین امسال اعزام مبلغ به کشور عراق نداریم

ی اکتبر 4 , 2020
مسئول دبیرخانه مردمی مبلغان اربعین کشور با بیان اینکه امسال اعزام مبلغ به کشور عراق نداریم، افزود: امسال برنامه های تبلیغی در ایران برگزار می شود. حجت‌الاسلام مرتضی استقامت عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای برنامه‌های تبلیغی توسط کارگروه تبلیغ و نماز کمیته فرهنگی اربعین به شیوه‌های […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000