مجبورمان می‌کنند در آثار سینمایی لاک بزنیم و آرایش غلیظ کنیم

5f79d9b1dec1d_5f79d9b1dec1f بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون گفت: در سینما به ما می‌گویند لاک بزنید، موی خود را بیرون بریزید، مجبورمان می‌کنند آرایش غلیظ انجام بدهیم. وضعیت حجاب در سینما و شبکه نمایش خانگی درست نیست و به قول معروف شورش را درآورده‌اند.

بخش‌هایی از گفت‌وگو با شهین تسلیمی را بخوانید:

مجبورمان می‌کنند در آثار سینمایی لاک بزنیم و آرایش کنیم

– در سینما به ما می‌گویند لاک بزنید، موی خود را بیرون بریزید، مجبورمان می‌کنند آرایش غلیظ انجام بدهیم، منتها شخصا به هیچ وجه از این رفتار خوشم نیامده و تا جایی که ممکن است جلوی آن می‌ایستم.

وضعیت حجاب بازیگران ما دست کمی از بی‌حجابی بازیگران هالیوودی ندارد

– به شخصه وقتی وضعیت حجاب بازیگران زن در سینما را می‌بینم به خودم می‌گویم چرا چنین وضعیت و حجابی باید وجود داشته باشد. باور کنید وضعیت حجاب بازیگران ما دست کمی از بی‌حجابی بازیگران هالیوودی ندارد.

وضعیت فعلی فرق چندانی با فیلم فارسی‌ها ندارد

– من نمی‌دانم مسئولیت کنترل وضعیت حجاب در سینما و شبکه نمایش خانگی با چه کسی است و این ناهنجاری تا کجا پیش خواهد رفت، خوشبختانه در تلویزیون اینطور نیست و حجاب افراد کاملا رعایت می‌شود. شاید به دلیل مخاطب کم سینما نظارتی روی این قضیه نیست، اما در هر صورت به نظر من وضعیت فعلی فرق چندانی با فیلم فارسی‌ها ندارد.

– از نظر من وضعیت حجاب در سینما و شبکه نمایش خانگی درست نیست و به قول معروف شورش را درآورده‌اند.

– متاسفانه انگار شبکه‌های ماهواره‌ای الگوی لباس پوشیدن و حجاب و آرایش بازیگران زن سینمای ما شده‌اند. این وضعیت در شبکه نمایش خانگی بسیار بدتر است. ما چطور می‌توانیم در جامعه کسی را به حجاب و پوشش دعوت کنیم وقتی در فیلم‌ها و سریال‌های شبکه نمایش خانگی همان بدحجابی عادی جلوه داده می‌شود؟

بازیگر نباید الگوی جامعه باشد

– برخی می‌گویند بازیگران الگوی جوانان جامعه هستند، از نظر من این اتفاق کاملا غلط است، الگوی جامعه نباید بازیگران باشند. بازیگران بعضا در هر کاری بازی می‌کنند و گا‌ها در هر تبلیغی حاضر می‌شوند.

– چند روز پیش از من خواستند برای یک شرکت املاک خارجی با مبلغی چشمگیر تبلیغ کنم، من این پیشنهاد را رد کردم، چرا که به خودم می‌گویم چرا باید مردم کشورم را برای خروج تشویق کنم. این اتفاق توهین به مملکت خودم است، منتها این اتفاق در همه بازیگران صدق نمی‌کند و خیلی‌ها از این تبلیغات انجام می‌دهند، به همین خاطر می‌گویم بازیگر نباید الگوی جامعه باشد.

نباید به سینما و شبکه نمایش خانگی تا این حد آزادی داده شود

– از نظر من نباید به سینما و شبکه نمایش خانگی تا این حد آزادی داده شود، من به بسیاری از کشور‌های خارجی سفر کرده‌ام، باور کنید میزان آرایشی که بازیگران زن داخلی انجام می‌دهند را در هیچ کجای دنیا نمی‌بینید.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

۵ نکته کلیدی برای مدیریت مالی زوج‌های جوان

ی اکتبر 4 , 2020
مدیریت دخل و خرج برای هر تازه عروس و دامادی یک نکته کلیدی به حساب می‌آید به طوری که می‌تواند شروع زندگی مشترک آن‌ها را شیرین کند. مدیریت کردن پول برای همه زوج‌های جوانی که به تازگی زندگی مشترکشان را شروع کرده‌اند، هم هیجان‌انگیز و هم چالش‌برانگیز است؛ چرا که […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000