ابتلای فرزندخوانده مایکل جکسون به PTSD

5f79c2ea40a7e_5f79c2ea40a81 مدتی پیش پاریس هیلتون هنرپیشه و مدل آمریکایی مدعی شد که در دوران حضور در مدرسه شبانه روزی با سوء رفتار‌هایی بسیار آزاردهنده رو به رو شده است. اکنون فرزندخوانده مایکل جکسون این ادعا را تأیید کرده است.

۱۳ مهر سال پیش پاریس هیلتون مدعی شد که در دوران حضور در مدرسه شبانه روزی با سوء رفتار‌هایی بسیار آزاردهنده رو به رو شده است که اثرات مخرب آن هنوز با وی همراهند. اکنون پاریس جکسون، این ادعا را تأیید کرده است.

پاریس جکسون می‌گوید او نیز مانند پاریس هیلتون درد و رنج‌های زیادی را در دوران مدرسه متحمل شده است.

جکسون، ۲۲ ساله، چندین پست در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که دچار اختلال استرس پس از حادثه شده است.

وی نوشت: «من در کنار پاریس هیلتون و همه بازماندگان چنین حوادثی ایستاده ام. لطفاً برای امضای این دادخواست برای تعطیل کردن این مدرسه و جلوگیری از آزار کودکان، همراه شوید.»

جکسون ادامه داد: «به عنوان دختری که تقریباً دو سال از در دوران نوجوانی به" مدرسه شبانه روزی " اصلاح رفتار رفتم و از آن زمان PTSD مبتلا شدم، با پاریس و دیگران ابراز همدردی می‌کنم. دختران دیگری که من تا امروز با آن‌ها دوست هستم و با من به مدرسه شبانه روزی رفته اند، همه علائم مشابه PTSD و کابوس‌ها و مشکلات اعتماد به نفس را دارند. این کودک آزاری است. سکوت را بشکنید.»

در مستند هیلتون که ماه گذشته برای اولین بار به نمایش درآمد، او از آزار‌هایی که در مدرسه می‌دید گفت. جایی که به گفته وی، او و همسالانش از آزار جسمی و روحی رنج می‌بردند و به طور منظم قرص‌های مرموز به او داده می‌شد. هنگامی که وی از خوردن آن‌ها امتناع می‌کرد مورد آزار بیشتری قرار می‌گرفت.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

عادی‌سازی با عربستان رؤیای کشور فلسطین را بر باد می‌دهد

ی اکتبر 4 , 2020
سیاسی/ بین الملل یک تحلیلگر و خاورشناس اسرائیلی در سخنانی گفت که عادی سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی آرزوی تشکیل کشور فلسطین را بر باد می‌دهد. "جاکی حوگی"، تحلیلگر و خاورشناس اسرائیلی در یادداشتی با اشاره به احتمال عادی سازی روابط میان ریاض و تل‌آویو و اهمیت […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000