حضور «جیم کری» در مناظره با ترامپ در نقش «جو بایدن»

5f79b6ff3124b_5f79b6ff3124d جیم کری برای ایفای نقش جو بایدن در برنامه طنز هفتگی «شنبه شب» حضور پیدا کرد.

برنامه زنده «شنبه شب» چهل و ششمین فصل خود را آغاز کرد و به صورت زنده و با حضور تعداد محدودی از مخاطبان برگزار شد. این برنامه، مناظره اخیر انتخابات ریاست جمهوری را هدف گرفت و در آن جیم کری در نقش جو بایدن نامزد دموکرات و آلک بالدوین هم نقش رقیب وی یعنی دونالد ترامپ را بازی کرد.

این اولین بازی جیم کری در نقش جو بایدن بود. وودی هارلسون و همینطور جیسون سودیکیس هر کدام در فصل‌های گذشته نقش این نامزد دموکرات را بازی کرده بودند.

در این قسمت همچنین به کرونا گرفتن ترامپ نیز اشاره‌ای شد و در قسمتی از برنامه بالدوین در نقش ترامپ، ماسک خود را در میاورد. روز پنجشنبه بود که تست کرونای دونالد ترامپ مثبت شد و بعد از آن به مرکز پزشکی نظامی والتر رید فرستاده شد.

در این برنامه همچنین به واکنشی که جو بایدن به ترامپ نشان داد و به او گفت که ساکت شود، اشاره شد و جیم کری در نقش بایدن همین حرف را به بالدوین در نقش دونالد ترامپ زد.

همچنین از ترامپ (بالدوین) خواسته شد که برتر پنداری نژاد سفید را محکوم کند که او از این کار خودداری می‌کند. چیزی که در واقعیت نیز رخ داد و واکنش‌های زیادی را بین هالیوودی‌ها به همراه داشت.

گفتنی است فصل گذشته برنامه زنده «شنبه شب» به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت قسمت‌هایی که از خانه درست شده بودند پخش شد و حالا برای فصل جدید به استودیو اصلی خود بازگشته است و حاضرا ن آن باید از شیوه‌های بهداشتی پیروی کنند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از هفته آینده

ی اکتبر 4 , 2020
استاندار تهران از استفاده ماسک از درب منازل از هفته آینده خبر داد. انوشیروان محسنی بندپی در پایان جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: در فصل پاییز با پدیده وارونگی و افزایش آلودگی هوا مواجه هستیم. لذا باید از هم اکنون نسبت به شناسایی منابع […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000