اکبر طبری درخواست فرجام‌خواهی داد

سیاسی/ قضایی 5f79aead9bc59_2020-10-04_14-44 وکیل اکبر طبری درباره فرجام خواهی موکل خود به دیوان عالی کشور توضیحاتی داد.

محمد علی داداشی گفت: از زمان صدور حکم موکلم ۲۰ روز مهلت داشتیم تا فرجام خواهی خود را به دیوان عالی کشور تقدیم کنیم که روز گذشته فرجام خواهی موکل من در دیوان عالی کشور به ثبت رسید.

وکیل اکبر طبری ادامه داد: خلاصه‌ای از دلایل خود را پیرامون اینکه حکم با قوانین و اصول دادرسی در تعارض بوده است را در فرجام خواهی خود نوشته ایم.

داداشی ادامه داد‌: فرجام خواهی خود را در ۳۱ صفحه و با ۲۷ صفحه ضمائم به ثبت رسانده‌ایم، زیرا هر چهار مورد اتهامات موکل بنده با ایرادات جدی روبرو بوده است.

وی تصریح کرد: موکل بنده در افکار عمومی مجازات شده و آینده او به دست قضات دیوان عالی کشور مشخص می‌شود و فرجام خواهی او به ثبت رسیده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

حرکت به‌سمت مگاپروژه‌ها همراه با خصوصی‌سازی

ی اکتبر 4 , 2020
رؤسای اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا و اتاق بازرگانی استان البرز، در کنار مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره شرکت کدبانو (دلپذیر) از دغدغه‌های اقتصادی مشترک حرف زدند. پرتوهای خورشید نیمه‌جان، در هشتمین روز پاییز 1399، در شصت کیلومتری تهران، از مشرق برخاسته بود و از لای پرده‌کرکره پنجره‌ای […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000