مهران رجبی پس از رهایی از کرونا دوباره مقابل دوربین رفت/ عکس

5f79a5a07a3f1_5f79a5a07a3f3 مهران رجبی پس از گذراندن دوران ابتلا به بیماری کرونا، امروز یکشنبه (۱۳ مهر ماه) از بازگشت مقابل دوربین خبر داد.

مهران رجبی که در پی ابتلا به بیماری کوویدـ۱۹ به بیمارستانی در زنجان منتقل شده بود، امروز با انتشار تصویری از گریم خود در سریال «شهید شهریاری» در اینستاگرام، از پیوستن دوباره به عوامل این سریال خبر داد.

مهران رجبی تنها یک روز پس از آغاز تصویربرداری سریال «شهید شهریاری» در زنجان متوجه علائم کرونا شده و توسط عوامل سریال به بیمارستانی در این شهر منتقل شد.

این بازیگر ۱۵ روز در بیمارستان بستری بوده و دوشنبه (۷ مهر ماه) از بیمارستان مرخص شد. اکنون با گذشت کمتر از یک هفته از زمان مرخص شدن و بهبودی، رجبی بازی در سریال جدیدش را آغاز کرده است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

احتمال دور کاری کارمندان تهرانی

ی اکتبر 4 , 2020
استاندار تهران گفت:برای کاهش تردد در پایتخت پیشنهاد دورکاری کارمندان تهرانی را به وزارت کشور ارسال کردیم. انوشیروان محسنی بندپی روز یکشنبه در جلسه استانی مقابله با کرونا با اشاره به روند افزایش مراجعان و بستری‌ها در استان تهران اظهار داشت: تعطیلات هفته‌های گذشته و سفر‌ها سبب افزایش میزان شیوع […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000