انتشار ویدئویی جدید از محل قتل جمال خاشقجی در ترکیه/ فیلم

سیاسی/ بین الملل 5f78c7f5ab4eb_2020-10-03_22-20 شبکه تلویزیونی «تی‌آر‌تی» ترکیه در دومین سالگرد کشته شدن روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری ریاض در استانبول، ویدئویی جدید از محل کشتن او منتشر کرد.

شبکه تلویزیونی «تی‌آر‌تی» ویدئویی جدید از محل قتل «جمال خاشقجی» روزنامه نگار منتقد سعودی، در کنسولگری ریاض در استانبول ترکیه در دومین سالگرد کشته شدن وی منتشر کرد.

در این ویدئو نیرو‌های تیم تحقیق ترکیه که در حال انجام وظیفه خود و جمع آوری ادله در صحنه ارتکاب جرم از سوی تیم ۱۵ نفره سعودی هستند، نمایش داده می‌شوند.

با وجود اینکه تیم اعدام محل ارتکاب جنایت را پاکسازی کرده بودند، اداره امنیت آنکارا با آزمایشی ویژه آثار خون را در این محل کشف کرد.

در ویدئویی که از سوی شبکه تی‌آرتی منتشر شده است، اتیکت فرشی که پس از جنایت به قالیشویی فرستاده شده بود و لباس‌هایی که کارگران برای رنگ کردن دیوار با هدف پوشاندن آثار جنایت استفاده کرده بودند، دیده می‌شود.

در این ویدئو تنها به نشان دادن کنسولری و تنور داخل آن که گفته شده بخشی از جسد و آثار به وسیله آن سوزانده شده است، اکتفا نشده و تیم ترکیه به خانه کنسولگری عربستان رفته و چاهی که در باغچه آن وجود داشته و آثار جنایت در آن مشهود بوده نیز به نمایش گذاشته شده است.


جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی در ۲ اکتبر ۲۰۱۸ در کنسولگری این کشور به طرز وحشتناکی کشته شد و پس از ۱۸ روز از وقوع جنایت و انتشار تصاویر و فیلم‌هایی از حضور افراد نزدیک به ولیعهد عربستان، ریاض اعلام کرد که این قتل به علت مشاجره به وقوع پیوسته است.

دادگاه عربستان سعودی در ۷ اکتبر امسال حکم نهایی مجرمان این جنایت را صادر و متهمان اصلی را به بهانه‌های واهی تبرعه کرد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

واکنش جالب احسان علیخانی به صعود پرسپولیس

ش اکتبر 3 , 2020
احسان علیخانی در واکنش به برد پرسپولیس، چشمانش را مشابه شادی بعد از گل عیسی آل کثیر کرد. شادی بعد از گل عیسی آل کثیر که به ناحق منجر به محرومیت ۶ ماهه اش شد: badoorbin.comakhbarazad.comمنبع : خبرفوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000