جهانگیری: برای عبور از بحران‌ها نیازمند انسجام و همدلی هستیم

سیاسی/ دولت 5f78a4e29e4e1_2020-10-03_19-50 معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه مردم به دلیل شرایط کرونایی و فشار تحریم‌های ظالمانه و ضدانسانی آمریکا در سختی و مشقت هستند، گفت: برای عبور از بحران‌ها نیازمند انسجام و همدلی هستیم.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور عصر شنبه در تماس تلفنی با آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، ایام اربعین حسینی را تسلیت گفت و اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط و برای اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با این بیماری، همه مردم مجبور هستند مراسم اربعین را به گونه‌ای دیگر برگزار کنند.

وی اظهار داشت: مسوولان اجرایی کشور همواره قدردان رهنمودها و سخنان راهگشای مراجع تقلید بوده‌اند و سخنان و مراجع عظام تقلید به ویژه در ایام شیوع باعث شد جایگاه ویژه و حرمت جان انسان در مذهب شیعه بیش از پیش نمایان شود.

آیت‌الله مکارم شیرازی نیز در این تماس تلفنی با تأکید بر اینکه در شرایط شیوع هر آنچه مصلحت باشد و دستورالعمل‌های بهداشتی ایجاب کند باید از سوی همگان رعایت شود، اظهار امیدواری کرد: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و درمانی شاهد از بین رفتن بیماری کرونا باشیم.

وی همچنین بر ضرورت تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی مردم تأکید و خاطرنشان کرد: پس از مسأله کرونا، مهمترین موضوع معیشت مردم است که لازم است دولت و مسوولان تمام تلاش خود را برای کمک به اقشار ضعیف جامعه انجام دهند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

شیوع بیکاری از شیوع کرونا سبقت گرفت

ش اکتبر 3 , 2020
یکی از مهم‌ترین تبعات شیوع ویروس کووید۱۹ در کشور، تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌وکارهای مختلف است. یکی از مهم‌ترین تبعات شیوع ویروس کووید ۱۹ در کشور، تحت تأثیر قرار گرفتن فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌وکارهای مختلف است. تقابل با اقتصاد شاید متفاوت‌ترین ویژگی این ویروس با سایر پادمی‎‌ها […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000