آغاز رجیستری تلفن همراه در مبادی ورودی کشور

5f785184ef25b_5f785184ef266 از امروز همزمان با ۱۲ مهر ماه رجیستری تلفن همراه فقط در مبادی ورودی کشور انجام خواهد شد.

چندی پیش بود که مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه به گمرکات اعلام کرد که جهت جلوگیری از سو استفاده از اطلاعات مسافرین ورودی جهت رجیستری گوشی تلفن همراه شرایط جدیدی تعریف شده است.

طبق شرایط جدید قرار شد که از ۱۲ مهر ماه گونه ثبت غیر حضوری تلفن‌همراه مسافری و بعد از خروج از گمرکات اجرایی (مبادی ورودی) توسط مسافرین ممنوع شود.

بر این اساس اظهار و ثبت تلفن همراه مسافران فقط در محل مبادی ورودی و پس از احراز هویت دقیق و تشخیص غیر تجاری بودن و طی تشریفات گمرکی در لحظه ورود به کشور انجام می شود.

از این رو از امروز(شنبه) ۱۲ هر گونه ثبت غیر حضوری تلفن همراه مسافری و بعد از خروج از مبادی ورودی توسط مسافر جلوگیری خواهد شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

روایت تلخ معلمان مدارس غیرانتفاعی از معیشت‌شان/ با فوق لیسانس نان را نسیه از نانوایی می خریم!

ش اکتبر 3 , 2020
حقوق شاغلان غیردولتی آموزش و پرورش کشور از یک سو توسط کارفرمایان و از سوی دیگر توسط وزارت و پرورش که نهاد گزینش این افراد است، به شدت نادیده گرفته می شوند. تجمع مردادماه معلمان مدارس غیرانتفاعی مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی برای پی گیری مطالبات شان؛ روایت های تلخی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000