کاندیدای جدید انتخابات ۱۴۰۰/ صف احمدی نژادی‌ها بلندتر شد

سیاسی/ انتخابات 5f7831be76115_5f7831be76117 وزیر احمدی نژاد گفت: در این چند سال فرصتی بود که حسب تجارب پیش آمده در دولت، مجلس و نهادهای علمی و انقلابی، با همراهی جمعی از نخبگان و دلسوزان برنامه های قابل توجهی برای ایفای نقش دولتی مقتدر و کارآمد مهیا کنیم.

محمد عباسی، عضو کابینه دولت نهم و دهم، در جمع گروهی از دانشجویان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفته است: برخی که برای مدیریت کشور برنامه مدون نداشته و با بی تدبیری اثر تحریم ها را چند برابر کرده اند، می گویند دشمن مقصر وضعیت امروز است ضمن اینکه عملکردها و شاخص ها کاملا نشان می دهد که بی تدبیری و ناکارآمدی مدیریتی نتیجه وضع امروز است، چشم دوختن به دشمنی که شماها مقصر اصلی تلقی می کنید، حاصل سیاست های غلط بکار گرفته است.

وی در پاسخ به سوال دانشجویی درباره احتمال کاندیداتوری وی در انتخابات ۱۴۰۰، گفت: امثال بنده متعلق به ملت و نظام اسلامیمان هستیم. پس در حد توان و شرایط نباید از انجام هر خدمتی دریغ کنیم.

عباسی گفت: در این چند سال فرصتی بود که حسب تجارب پیش آمده در دولت، مجلس و نهادهای علمی و انقلابی، با همراهی جمعی از نخبگان و دلسوزان برنامه های قابل توجهی برای ایفای نقش دولتی مقتدر و کارآمد مهیا کنیم اما برای کاندیدا شدن به نظر می رسد با این تعداد افرادی که به عنوان داوطلب ذکر می شود فعلا نیاز و ضرورتی برای کاندیداتوری نمی بینیم. مگر اینکه شرایط به گونه ‌ای رقم بخورد که اقتضای حضور باشد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

«روند رشد شرکت‌های دانش بنیان»

ش اکتبر 3 , 2020
شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف کسب درآمد از دانش ، ایجاد شده‌اند علاوه بر این، دانش بنیان ها در جهت تامین نیاز‌های صنایع یا خدمات با تکنولوژی بالا و پیشرفته، نیز فعالیت می کنند. با توجه به جنس فعالیت این شرکت‌ها، حمایت های ویژه دولت از آن‌ها می تواند اثر تحریم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000