کاهش ۵ تا ۱۰ درجه ای دما در نوار شمالی

5f78122ad3ca0_5f78122ad3ca3

نفوذ سامانه بارشی از شمال غرب کشور، به تقویت بارشها در سواحل دریای خزر، کمک کرده و منجر به کاهش نسبی دما ۵ تا ۱۰ درجه دما می شود.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز بارش پراکنده در مناطق شمالی استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، دامنه‌های البرز و سواحل خزر ادامه خواهد داشت.

یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی از شمال غرب کشور تا ضمن تقویت بارش در سواحل دریای خزر از شمال غرب دامنه بارش به غرب ارتفاعات زاگرس مرکزی و برخی مناطق مرکزی کشور نیز کشیده خواهد شد.

دوشنبه بارش در شمال غرب دامنه‌های البرز و سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت، سه شنبه برای شمال غرب و سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

سامانه بارشی به تدریج روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از شمال شرقی کشور خارج خواهد شد، از روز یکشنبه تا اواخر هفته کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور ۵ تا ۱۰ درجه رخ خواهد داد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

بزرگترین نابغه نظامی ایران/ چگونه یک جوان ایرانی بزرگترین ارتش دنیا را شکست داد؟

ش اکتبر 3 , 2020
طنز‌و‌سرگرمی/ تاریخ بدون شک شکست "حران" سنگین ترین و بزرگترین شکست تاریخ روم بوده است. بسیاری این شکست را بزرگترین پیروزی "شرق بر غرب" می‌دانند. به گزارش خبر فوری، در سوم اکتبر سال 56 قبل از میلاد در نشست موسوم به لوکا سه رهبر امپراتوری روم یعنی کراسوس، ژولیوس سزار […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000