اولین اظهارات ترامپ بعد از ابتلا به کرونا/ ویدئو

سیاسی/ بین الملل 5f781242e07e9_5f781242e07eb رئیس جمهور آمریکا شامگاه جمعه به وقت آمریکا پس از بستری شدن در بیمارستان در پیامی توییتری نوشت: فکر می‌کنم اوضاع خوب است! از همگی شما متشکرم. با عشق!!!

دونالد ترامپ پس از تایید ابتلا به کووید-۱۹ و بستری شدن در بیمارستانی نظامی به منظور "اقدام احتیاطی" از مساعد بودن حالش خبر داد.

رئیس جمهور آمریکا گفت: وضعیت خودم و همسرم خوب است؛ حالم مساعد است اما برای اطمینان از اینکه همه چیز خوب است، به بیمارستان می‌روم.

شان هنیتی، پزشک رئیس‌جمهوری آمریکا هم جمعه اعلام کرد: دونالد ترامپ مقدار تجویز شده‌ای از "کوکتل آنتی‌بادی" از شرکت بیوتکنولوژی "ریجنرون" دریافت کرده است. علاوه بر این، ترامپ زینک، ویتامین دی، فاموتیدین، آسپرین و ملاتونین دریافت کرده است.

کایلی مک‌انانی، سخنگوی کاخ سفید هم در بیانیه‌ای گفت: تا عصر جمعه رئیس‌جمهوری آمریکا خسته اما با روحیه خوب بود. او تحت نظارت تیمی از کارشناسان قرار دارد و گام‌های بعدی بررسی می‌شوند. بانوی اول سرفه می‌کند و سردرد دارد اما مابقی خانواده ترامپ تست کرونای منفی داشتند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

معرفی کامل دستگاه های چسب زن وتسمه کش کارتن در صنعت بسته بندی

ش اکتبر 3 , 2020
بنابر اعلام ماشین آلات بسته بندی فرهام، مقوله بسته بندی را می توان از جنبه های گوناگون مورد بحث قرار داد. دستگاه چسب زن و تسمه کش از پر کاربرد ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های بسته بندی کارتن با اوزان و ابعاد متفاوت می باشند. دستگاه های […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000