افت ۵ هزار تومانی قیمت گوشت در بازار

5f75d37909a1e_2020-10-01_16-32 رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش ۴ تا ۵ هزار تومانی قیمت گوشت در بازار خبر داد.

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افت ۴ تا ۵ هزار تومانی قیمت گوشت نسبت به ۱۰ روز گذشته در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با نرخ ۹۵ هزار تومان به مغازه دار و با احتساب ۱۰ درصد سود با نرخ ۱۰۸ هزار تا ۱۱۰ هزار تومان به مصرف‌کننده عرضه می‌شود.

نرخ شقه گوسفندی به ۱۰۸ هزار تومان رسید
او رکود بازار و کاهش قدرت خرید خانوار را علت اصلی افت قیمت گوشت در بازار اعلام کرد و افزود: با توجه به شرایط فعلی بازار نمی‌توان پیش بینی خاصی راجع به وضعیت قیمت گوشت داشت.

ملکی درباره آخرین وضعیت قاچاق دام بیان کرد: هم اکنون مقداری دام در حال خروج از مرز‌های کشور است و این اتفاق در سنوات گذشته رخ می‌داد.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی نرخ هر کیلو دام زنده را ۴۳ هزار تا ۴۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: با وجود آنکه در ۶ ماهه دوم سال نیاز به محصولات پروتئینی بیشتر است، از این رو با اعمال نظارت‌های بیشتر باید مراقب داشته‌هایمان باشیم چرا که واردات مقرون به صرفه نیست.

او ادامه داد: با توجه به نوسان نرخ نهاده‌های دامی، دامدار در فصل زمستان به دلیل نبود علوفه در صحرا دچار مشکل می‌شود.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: با توجه به آنکه در ۶ ماهه دوم سال دام‌ها باید در آغول بمانند، از مسئولان تقاضا داریم که تدابیری برای تامین نهاده مورد نیاز دامدار بیندیشند تا دامداران به سبب کمبود عرضه تغییری در قیمت‌ها نداشته باشند.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

پست بعدی

واکنش سردار نقدی به فایل صوتی منتشرشده از جلسه فرماندهان سپاه در سال ۶۳

پ اکتبر 1 , 2020
سیاسی/ دفاعی معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: مدعیان کودتای خزنده یک سری آدم های نق زن هستند و در حقیقت سپاه از روز اول یک مدیریت مردمی داشته و روابط باز بین فرماندهان و بدنه برقرار بوده، همیشه بچه‌ها انتقادات‌شان را می‌کردند، آقای منتظری به خدمت امام رسیده و گفته بود […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000