پرداخت وام ۱۰ میلیونی به ۸ هزار نفر از مدافعان سلامت

پرداخت وام ۱۰ میلیونی به ۸ هزار نفر از مدافعان سلامت

مدیرعامل سازمان اقتصاد اسلامی، از پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی بدون کارمزد به ۸ هزار نفر از کادر درمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به منظور تکریم و قدردانی از مدافعان سلامت بین ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران و سازمان اقتصاد اسلامی ایران تفاهم نامه ای مبنی بر ارائه تسهیلات برای دریافت وام بدون کارمزد به کادر درمان امضا شد.

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، امضای این تفاهم نامه را اقدامی ارزشمند برای قدردانی از زحمات مدافعان سلامت عنوان کرد.

وی با بیان اینکه سازمان اقتصاد اسلامی همواره در فقرزدایی با ابتنا به ارزش های انقلاب اسلامی پیشتاز بوده است، از امضای این تفاهم نامه برای تکریم از مدافعان سلامت به عنوان فرزندان برومند کشور که از پیشقراولان نبرد با کرونا هستند، ابراز خرسندی کرد.

زالی ضمن با ارزش خواندن اقدام سازمان اقتصاد اسلامی، اظهار کرد: همه نهادهای سیاسی، اجرایی و اجتماعی کشور می توانند با تاثی از سازمان اقتصاد اسلامی در مسیر تکریم و حمایت از مدافعان سلامت گام بردارند.

وی همچنین با اشاره به تقارن روز امضای این تفاهم نامه با روز سالمند، جایگاه برجسته سالمندان در فرهنگ اسلامی و ایرانی را یادآور شد.

زالی همچنین با بیان اینکه بیش از ۸ ماه از مبارزه جهادگران سلامت با ویروس کرونا می گذرد، گفت: امضای این تفاهم نامه می تواند به جبران بخشی از زحمات مدافعان سلامت بپردازد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، ضمن تشکر از سازمان اقتصاد اسلامی، ابراز امیدواری کرد که در سایه امضای این تفاهم نامه شاهد برنامه های تشویقی دیگری برای جامعه عالی قدر کادر درمان باشیم.

در بخش دیگری از این نشست، علاءالدین میرمحمد صادقی رئیس هیات مدیره سازمان اقتصاد اسلامی ضمن آرزوی سلامت و رفع بلا برای مردم کشور و جامعه اسلامی از زحمات ارزشمند کادر درمان قدردانی کرد.

وی همکاری با جهادگران سلامت را وظیفه این سازمان دانست و یادآور شد: از ابتدای تاسیس این سازمان تا کنون بیش از ده ها هزار نفر از این سازمان بهره گرفته اند و این سازمان در ارائه خدمت به کشور توفیقات زیادی داشته است.

در ادامه این نشست عبداله فرجی مدیرعامل سازمان اقتصاد اسلامی نیز با بیان اینکه طبق این تفاهم نامه ۸ هزار نفر از کادر درمان وامی به مبلغ ۱۰ میلیون تومان بدون کارمزد دریافت می کنند، هدف این سازمان را ترویج وام قرض الحسنه ذکر کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هزار صندوق قرض الحسنه تحت نظارت این سازمان در حال فعالیت هستند، گفت: سازمان اقتصاد اسلامی، در مرحله اول آمادگی پرداخت ۵ هزار وام به کادر درمان را دارد، همچنین با اعلام آمادگی چند صندوق تحت نظارت این سازمان در تهران، تعداد این وام ها به ۸ هزار می رسد.

مدیرعامل سازمان اقتصاد اسلامی در پایان ضمن قدردانی از یکایک کادر درمان که برای مقابله با ویروس کرونا تلاش می کنند، برای تمامی آنان آرزوی سعادت، سلامت و توفیق کرد.

در ادامه علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز ضمن اشاره به فداکاری ها و زحمات خالصانه کادر درمان، از آنان قدردانی کرد و اقدام سازمان اقتصاد اسلامی را گامی ارزشمند در مسیر تکریم از مدافعان سلامت عنوان کرد.

در بخش دیگری از این نشست، به منظور تجلیل از مدافعان سلامت به زالی و ۱۵ نفر از کادر درمان به نیابت از تمامی جهادگران سلامت، لوح تقدیر داده شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : مهر

پست بعدی

احداث سه هزار واحد مسکن محرومین استان مرکزی امروز آغاز می‌شود

پ اکتبر 1 , 2020
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: عملیات اجرایی سه هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد و اقشار کم درآمد آغاز می شود. محمدباقر نوبخت دهم مهرماه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در کنار ابلاغ سلام رییس جمهوری و هیات وزیران به […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000