ادعای سفیر واشنگتن در سرزمین‌های اشغالی علیه ایران

سیاسی/ سیاست داخلی 5f61a38c422a1_5f61a38c422a3 سفیر واشنگتن در سرزمین‌های اشغالی با طرح این ادعا که توافق صلح میان امارات و بحرین و رژیم صهیونیستی ایران را ضعیف‌تر می‌کند، ایران را خطری برای کشورهای خلیج (فارس)، آمریکا و اسرائیل خواند.

دیوید فریدمن در گفت‌وگو با شبکه سعودی العربیه مدعی شد که ایران از توافق صلح میان برخی کشورهای عربی و اسرائیل راضی نیست، زیرا این توافق باعث تضعیف نظام ایران می‌شود.
وی با اشاره به این نکته که امارات تنها با تنگه هرمز از ایران جدا شده است مدعی شد که توافق صلح با اسرائیل، امارات و بحرین را قدرتمند خواهد کرد.

وی گفت که امارات به عنوان یک شریک به کشوری قوی‌تر از آن‌چه که هست تبدیل خواهد شد و اسرائیل نیز قوی‌تر می‌شود.

ادعاهای این مقام آمریکایی در حالی مطرح شده که توافقات اخیر بحرین و امارات با رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط محکومیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای را به همراه داشته است.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

محمدرضا فروتن و هدیه تهرانی مردم را به سینما می‌کشانند؟

چ شهریور 26 , 1399
یک فیلم اجتماعی، یک فیلم دفاع مقدسی و یک فیلم کمدی از امروز در سینماها اکران می‌شوند. در شرایطی که گیشه سینماها، تحت تاثیر شیوع کرونا روزهای کم‌رونقی را سپری کرده‌اند، از امروز ۳ فیلم جدید به چرخه اکران اضافه می‌شوند تا هرکدام به سهم خود بتوانند مخاطبان را به […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000