آتش سوزی جزئی در یک ساختمان در خیابان سمیه/ اطفای سریع حریق

آتش سوزی جزئی در یک ساختمان در خیابان سمیه/ اطفای سریع حریق

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع یک آتش سوزی جزئی در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان سمیه مقابل حوزه هنری خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دقایقی قبل یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان سمیه رو به روی حوزه هنری به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اطلاع داده می‌شود.

وی افزود: فوراً آتش نشانان از یک ایستگاه به محل اعزام می‌شوند و می‌بینید که آتش سوزی در یکی از طبقات یک ساختمان در حال ساخت است، در طبقه‌ای که آتش رخ داده بود یونولیت و دیگر لوازمات ساختمانی نگهداری می شده است که حریق هم در بین این لوازمات رخ می‌دهد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش خاموش شده است و خوشبختانه هیچ مورد مصدومیت نداشته است؛ همچنین اخباری در فضای مجازی مبنی بر آتش سوزی ساختمان وزارت صمت و یا خوابگاه دانشجویی در این خیابان در حال انتشار است که صحت ندارد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

بگویید عاشق چه فیلم‌هایی هستید تا بگوییم چه شخصیتی دارید؟

س شهریور 18 , 1399
حدس زدن این که بسته به ویژگی‌های شخصیتی، افراد دست به انتخاب برنامه‌های تلویزیونی و نمایشی می‌زنند، کار چندان دشواری نیست. چه این‌که به تجربه می‌دانیم سلیقه افرادی که از نظر ویژگی‌های شخصیتی با ما متفاوت هستند، به وقت تماشای فیلم هم خودش را نشان می‌دهد. بعضی‌ها طرفدار پروپا قرص شبکه مستند هستند، بعضی‌ها فیلم‌های کمدی و بعضی‌ها هم سریال‌های دنباله‌دار. به همین دلیل است که در بعضی خانه‌ها، اختلاف سلیقه برای این‌که کدام شبکه تلویزیونی برای تماشا انتخاب شود، بالا می‌گیرد! اما مطالعات روان‌شناسی در این باره چه می‌گویند و آیا می‌توانیم با بررسی انتخاب‌های یک نفر برای فیلم دیدن، پی به ویژگی‌های شخصیت..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000