پخش نماهنگ و نوحه با هشدار ۱۰+ در شبکه پویا!

گذاشتن نشانه ۱۰+ در کنار تصویر شبکه پویا هنگام پخش یک نماهنگ و نوحه، واکنش‌های زیادی را به‌دنبال داشت.

به مناسبت فرارسیدن محرم الحرام و در روز‌های سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، نماهنگ‌های بسیاری به از شبکه پویا و به فراخور گروه سنی خردسالان و کودکان روی آنتن رفت. اما در این بین به نمایش گذاشتن نماهنگی با هشدار ۱۰+ در فضای مجازی حاشیه‌ساز شد و واکنش‌های مثبت و منفی در پی داشت.

محمد سرشار مدیر شبکه پویا در حساب توئیتری در چند رشته توئیت توضیحاتی را درباره اصل این ماجرا ارائه داد و این‌چنین نوشت:

چرا هشدار ۱۰+؟

پخش یک نماهنگ با هشدار سنی ۱۰+ از کانال نهال، با واکنش‌های منفی و مثبت مواجه شد: برخی آن را اجرای سند ۲۰۳۰ و بنده را نفوذی، بهائی، صهیونیست و … خوانند و برخی از اینکه مراقبت بیشتری در برنامه‌های دینی شبکه کودک صورت گرفته، تشکر کردند.”

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نوحه خوانی
رده بندی سنی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

خبر فوت «چادویک بوزمن» در توییتر رکورد زد/ ۵.۷ میلیون لایک

ی شهریور 9 , 1399
توییتی که خبر درگذشت «چادویک بوزمن» را اعلام کرد رکورددار دریافت بیشترین تعداد لایک در تاریخ توییتر شد. «چادویک بوزمن» بازیگر آمریکایی فیلم «پلنگ سیاه» بیست و هشتم اوت درگذشت. روز شنبه در صفحه رسمی توییتر، از توییت آخر «چادویک بوزمن» به عنوان "رکورددار بیشترین دریافت لایک در تاریخ توییتر" یاد شد. آخرین پیام منتشرشده در صفحه توییتر «چادویک بوزمن» بیانیه‌ای درباره درگذشت این هنرپپیشه در سن ۴۳ سالگی و پس از چهار سال مبارزه با سرطان بود. این پیام به سرعت پربیننده شد تاجایی که در زمان انتشار این خبر بیش از ۵.۷ میلیون لایک دریافت کرده است. پیش از این توییتی از باراک اوباما رئیس جمهور سابق ایالات..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000