نظر جنجالی میثاقی درباره آمار بینندگان فوتبال برتر

محمدحسین میثاقی آمار و ارقام منتشر شده درباره بینندگان فوتبال برتر را خنده‌دار می‌داند.

اخیراً آمار و ارقامی درباره تعداد بینندگان برنامه فوتبال برتر منتشر شده که انتقادات فراوانی را نسبت به محمدحسین میثاقی به همراه داشته است؛ با این حال خود میثاقی چندان این اعداد را قبول ندارد، او درباره این موضوع گفت: به نظر من آماری که از بیننده فوتبال برتر بود، خنده دار است. کسی که این آمار را می‌بیند می‌تواند قهقهه بزند. این زوم فقط روی فوتبال برتر است. تنها آماری که از آمار afc خنده دارتر است، همینی است که درباره فوتبال برتر پخش می‌شود. مثلاً کنفدراسیون نظرسنجی می‌گذارد بهترین هافبک چپ ۲۰ سال قبل و بازیکنی از نپال، ویتنام یا بنگلادش بهترین می شود. طرف رای‌اش از سون بالاتر می رود. مگر نبود بازیکن هندوستان از ناکاتا بالا زد؟ آمار فوتبال برتر هم مثل آن نظرسنجی خنده دار است. ببخشید اعداد که دروغ نمی گویند. فیدبک برنامه در شبکه های اجتماعی مشخص است.

5f4484c6e02e2_5f4484c6e02e4

منبع: جام‌جم

محمدحسین میثاقی
فوتبال برتر

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تمایز علم از شبه‌علم / توهم علمی سیاستمداران ایرانی

س شهریور 4 , 1399
همیشه هستند افرادی که علاقه به مفاهیم زیبا یا رازآلود شبه‌علم دارند و در جوامع پیشرفته نیز یافت می‌شوند اما دست‌کم این گونه مفاهیم در آنجا در اجتماع و سیاست نفوذ زیادی ندارد؛ چیزی که در کشور ما به فراوانی یافت می‌شود. امین پاکزاد– دیروز سوم شهریور ماه، رضا منصوری […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000