تقدیر وزیر بهداشت از حاج محمود کریمی

وزیر بهداشت در پیامی از حاج محمود کریمی به دلیل طرح نو عزاداری در تهران تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن این پیام به شرح زیر است:
مداح عزیز اهل بیت (ع)
جناب حاج محمود کریمی
امشب صحنه‌های جانسوز مصیبت شهدای کربلا را که در کوچه پس کوچه‌های شهرمان برای عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که توان آمدن به روضه حضرتش را نداشتند، می‌خواندید، از سیمای جمهوری اسلامی ایران دیدم و همگام با اهالی محل که از ایوان‌ها و پشت پنجره‌ها و درگاه خانه‌ها در عزای حسینی آتشی بر نیستان جانشان افتاده بود، گریستم و درونم سرشار از سپاس و قدردانی شد از عزیزی که اینگونه به فرمان رهبری و با طرحی نو برای برپایی محرمی باشکوه و تعظیم شعائر الهی راهی خیابان‌ها و کوچه‌ها ..

تقدیر وزیر بهداشت از حاج محمود کریمی

وزیر بهداشت در پیامی از حاج محمود کریمی به دلیل طرح نو عزاداری در تهران تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن این پیام به شرح زیر است:
مداح عزیز اهل بیت (ع)
جناب حاج محمود کریمی
امشب صحنه‌های جانسوز مصیبت شهدای کربلا را که در کوچه پس کوچه‌های شهرمان برای عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که توان آمدن به روضه حضرتش را نداشتند، می‌خواندید، از سیمای جمهوری اسلامی ایران دیدم و همگام با اهالی محل که از ایوان‌ها و پشت پنجره‌ها و درگاه خانه‌ها در عزای حسینی آتشی بر نیستان جانشان افتاده بود، گریستم و درونم سرشار از سپاس و قدردانی شد از عزیزی که اینگونه به فرمان رهبری و با طرحی نو برای برپایی محرمی باشکوه و تعظیم شعائر الهی راهی خیابان‌ها و کوچه‌ها شده است تا فریاد مظلومیت شهدای کربلا در هر کوی و برزن برآورد و نگذارد در عزای حسین (ع)، هوادارش بیمار و رنجور شود.
به عنوان سرباز کوچک نظام سلامت و کسی که از کودکی عشق حضرت اباعبدالله (ع) با یکایک سلول‌هایش درآمیخته از آن عزیز ارجمند و همه بزرگوارانی که در این روزها یاری می‌کنند تا عطر یاد و نام حسین (ع) رساتر و گیراتر از محرم‌های گذشته مشام جان همه عشاق حضرتش را پر کند و همکاران خدمتگزارم نگران موج جدیدی از بیماری نباشند با تمام وجود سپاسگزارم.
اجرتان با سالار شهیدان
ان شاالله.
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت

کد خبر 5004606

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

متجاوز سریالی به دختران کیست؟ روایت‌های وحشتناک از تجاوزهای «کیوان امام» که در توئیتر ترند شد

ج مرداد 31 , 1399
آزار شیطانی گروهی از دختران در فضای توئیتری ترند شد و دختران آزاردیده فاش کردند که با رفتن به خانه ک-الف به آنها مشروبات الکلی آغشته به مواد بیهوش کننده خورانده شده، سپس برهنه و مورد تجاوز قرار گرفته، به هوش آمده بودند. امروز جمعه 31 مردادماه 99 اسم یک […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000