تعیین مجازات متخلفان در صلاحیت ستاد ملی کرونا نیست

نایب رئیس اول مجلس در واکنش به اظهارات رئیس جمهور تاکید کرد: بر خلاف اعلام رئیس جمهور، تعیین مجازات متخلفان از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در صلاحیت ستاد ملی کرونا نیست.

سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: بر خلاف اعلام رئیس جمهور، تعیین مجازات متخلفان از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در صلاحیت ستاد ملی کرونا نیست و این اقدام باید به موجب تصویب قانون باشد که طبیعتاً در صلاحیت مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: به منظور صیانت از حقوق قانونی نمایندگان موضوع را در مجلس پیگیری می‌کنم.

5f3d39f686ed7_2020-08-19_19-10

منبع: مهر

نایب رئیس مجلس
پروتکل بهداشتی
مجازات
اختیارات رئیس جمهور
مجلس

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

برترین عکس‌های مینیمال کدامند؟ + تصاویر

چ مرداد 29 , 1399
فهرست منتخبان شاخه‎‌های مختلف دومین دوره از جوایز عکاسی مینیمالیست معرفی شد. رقابت عکاسی مینیمالیست ۲۰۲۰ با تمرکز بر الگوهای انتزاعی و تضادهای رنگی پایان یافت. این رقابت عکاسی که در ۱۲ شاخه مختلف برگزار شد، عکس‌های مینیمالیست با سوژه‌هایی از جمله معماری، منظره، هوایی، هنرهای زیبا و عکاسی خیابانی را شامل می‌شد. اثر «جورج برن» اثر «جورج برن» عنوان عکاس سال این رقابت عکاسی به «جورج برن» عکاس استرالیایی برای ثبت مجموعه‌ عکس‌هایی با عنوان «خیال خروج» رسید. همانطور که انتظار می‌رفت، عکس‌های این دوره از این رقابت عکاسی نیز تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار گرفتند. تصویر هوایی که توسط «کاترین فدر..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000