ستاره‌ زن سینما، یکی از بهترین کارگردانان معاصر را به تجاوز متهم کرد

مک‌گوان بازیگر و فعال اجتماعی دوشنبه ۱۷ آگوست با ارسال توئیت‌هایی اتهام تجاوز را مطرح کرده و اضافه می‌کند که به دنبال «نابودی» شغل فیلمساز نیست اما در طلب یک عذرخواهی است. «رز مک‌گوان»، «الکساندر پین» کارگردان آمریکایی را به آزار جنسی متهم کرد. مک‌گوان ۴۶ ساله می‌گوید در آن زمان ۱۵ سال داشته و فیلمساز در دهه‌ی سوم زندگی خودش بوده است. مک‌گوان دوشنبه با ارسال توئیت‌هایی این اتهامات را علیه پین ۵۹ ساله مطرح و از کارگردان برنده‌ی اسکار درخواست عذرخواهی کرده است…
مک‌گوان بازیگر و فعال اجتماعی دوشنبه ۱۷ آگوست با ارسال توئیت‌هایی اتهام تجاوز را مطرح کرده و اضافه می‌کند که به دنبال «نابودی» شغل فی..

مک‌گوان بازیگر و فعال اجتماعی دوشنبه ۱۷ آگوست با ارسال توئیت‌هایی اتهام تجاوز را مطرح کرده و اضافه می‌کند که به دنبال «نابودی» شغل فیلمساز نیست اما در طلب یک عذرخواهی است.

«رز مک‌گوان»، «الکساندر پین» کارگردان آمریکایی را به آزار جنسی متهم کرد. مک‌گوان ۴۶ ساله می‌گوید در آن زمان ۱۵ سال داشته و فیلمساز در دهه‌ی سوم زندگی خودش بوده است. مک‌گوان دوشنبه با ارسال توئیت‌هایی این اتهامات را علیه پین ۵۹ ساله مطرح و از کارگردان برنده‌ی اسکار درخواست عذرخواهی کرده است…

5f3ce859b19e4_5f3ce859b19e7

منبع: ۳۰نما

هالیوود

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

خبرهای خوش از استاد شجریان

چ مرداد 29 , 1399
پزشک معالج محمدرضا شجریان قرار است امروز خبرهای خوبی از وضعیت جسمانی استاد بدهد. بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توییتی نوشت: پزشک معالج استاد شجریان: امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد خبرهای خوبی درباره روند درمانی و احوالات جسمی خسروی آواز ایران در اختیار علاقمندان هنر قرار خواهیم داد. پزشک معالج محمدرضا شجریان قرار است امروز خبرهای خوبی از وضعیت جسمانی استاد بدهد. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com) فرهنگی/ موسیقی 29 مرداد 1399 - 13:29 بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توییتی نوشت: پزشک معالج استاد شجریان: امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد خبرهای خوبی درباره روند درمانی و احوالات جسمی خسروی ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000