دستگیری کلاهبردار میلیاردی در خرم آباد

5f3b85b34e6df_2020-08-18_12-09

رئیس پلیس آگاهی لرستان از کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری متهم در خرم آباد خبر داد.

سرهنگ عباس نظری” گدر این خصوص، اظهار کرد: در پی اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی لرستان مبنی بر اینکه شخصی با بکارگیری روش‌های متقلبانه مبلغ کلانی را از وی کلاهبرداری است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

اوافزود: در تحقیقات بعمل آمده توسط ماموران محرز شد، شاکی یک واحد آپارتمان یکصد متری را بر اساس یک فقره وکالتنامه از فردی به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خریداری که پس از مدتی متوجه می‌شود ملک مذکور متعلق به فرد دیگری است.

رئیس پلیس آگاهی لرستان تصریح کرد: کارآگاهان آگاهی موفق به شناسایی متهم شدند و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سرهنگ نظری با بیان اینکه متهم به کلاهبرداری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف کرده است، گفت: با تکمیل پرونده فرد متخلف برای ادامه مراحل قضائی به مرجع ذی صلاح معرفی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

رئیس پلیس آگاهی
دستگیری
کلاهبرداری
خرم آباد

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

روند تشخیص کرونا در فصل شیوع بیماری های حاد تنفسی

چ مرداد 29 , 1399
رئیس انستیتو پاستور ایران، در مورد امکان تشخیص آنفلوانزا از ویروس کرونا در فصل پاییز که این بیماری ها با هم شایع می شود، توضیحاتی ارائه داد. علیرضا بیگلری، با اشاره به شباهت علائم کرونا و آنفلوانزا، گفت: در فصل پاییز که بیماری‌های حاد تنفسی شایع می‌شود و علائمی شبیه […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000