لحظه وحشتناک حمله گاو به کودک خردسال/ویدئو

5f38e2489dbf1_2020-08-16_12-07 کودک خردسالی که به شکلی خطرناک مورد حمله یک گاو قرار گرفته بود با هوشیاری برادر بزرگتر و افراد محلی از مهلکه گریخت.

سرزمین هند به سرزمینی که مردمانش برای گاو، احترام زیادی قائل هستند شناخته می شود.

گاو، از نظر مردم هند حیوانی مقدس و قابل ستایش است. به همین دلیل اگر به هند سفر کرده باشید حتی گاهی در گوشه و کنار شهر‌ها نیز این حیوان را مشاهده خواهید کرد. اما حضور این حیوان در خیابان‌های شهر‌ها همیشه بی خطر نیست و برخی اوقات حتی ممکن است حوادثی را رقم بزند که تلخ باشد.

حادثه‌ای که به تازگی در منطقه «رِواری» واقع در «هِریانا» هند رخ داد نمونه‌ای از این حوادث است.

گاو سرگردانی که به همراه یک گله گاو در خیابان حضور داشت با حمله به یک کودک خردسال حادثه ساز شد. در این حاثه این پسر به همراه برادرش در خیابان قدم می‌زدند که ناگهان این گاو به آن‌ها حمله ور شد. در این حادثه که در تاریخ ۶ آگوست رخ داد پسر خردسال، با هوشیاری برادر و تعدادی از افراد محلی از مرگ گریخت.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای ویدئو پسر خردسال به همراه برادر بزرگترش در حال قدم زدن در خیابان دیده می‌شوند. لحظاتی بعد گاو از پشت سر به آن‌ها نزدیک شده و هر دو اقدام به فرار می‌کنند.

در ادامه برادر بزرگتر کودک خردسال او را به گوشه دیوار هدایت می‌کند تا از دست گاو فرار کنند. اما حیوان خود را به آن‌ها رسانده و کودک خردسال را در گوشه دیوار گیر می‌اندازد.

در این ویدئو تلاش‌های برادر بزرگتر کودک که روی زمین افتاده و با پا تلاش می‌کند گاو را از برادر کوچکترش دور کند حائز اهمیت است. سرانجام افراد محلی به کمک این کودک شتافته و جانش را نجات می‌دهند.

در این حادثه، کودک که نامش اعلام نشده تنها دچار جراحت سطحی شد و از مرگ گریخت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

حمله
گاو
کودک خردسال
نجات دادن
ویدئو
هندوستان

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

فردا؛ آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹

د مرداد 27 , 1399
سخنگوی سازمان سنجش گفت: توزیع کارت ورود به جلسه از فردا سه شنبه، ۲۸ مرداد آغاز می‌شود. فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اظهار کرد: کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ ویژه ورود به دانشگاه‌ها و […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000