علم الهدی: محرم و صفر دراین شرایط بستری شده تا ضد اسلام وانقلاب بتوانند بیشتر فتنه کنند

5f391e12658b9_5f391e12658bb

امام جمعه مشهد گفت: محرم و صفر در این شرایط بستری شده تا ضد اسلام و ضدانقلاب بتوانند بیشتر توطئه و فتنه کنند.ما به اعتبار فضای مجازی نباید فضای حقیقی را از دست بدهیم.

علم‌الهدی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اظهار داشت: ناجا بنیان یک پایگاهی، هم برای روحانیت و هم برای جریان‌های انقلابی است؛ نیروهای مسلح سرنوشت انقلاب اسلامی را رقم می‌زنند.

امام جمعه مشهد گفت: امام راحل راحل فرمودند نیروهای مسلح در جریان‌های سیاسی دخالت نکنند نه اینکه نسبت به جریان‌های آسیب‌رسان به انقلاب بی‌تفاوت باشند و باید برای دفاع از انقلاب انگیزه و نظر داشته باشند.خوشبختانه امروز به خاطر فرماندهان مخلص و پای کار، ما شاهد یک ثبات فکر و نظر در این دستگاه‌ها هستیم.

علم‌الهدی بیان کرد: نیروی انتظامی همیشه پیشرو در حل مشکلات کشور بوده و برای دشمنان ما در خارج کشور به واسطه همت نیروی نظامی، فضا را طوری ایجاد کرده که کسی جرات تهدید نظامی کشور ایران را ندارد به همین علت دست به دامن توطئه و فتنه شدند که خداوند همیشه مستکبران را رسوا کرده است.

او افزود: متاسفانه بعضی از مشکلات ما از داخل کشور است و بعضی‌ها با کم‌کاری و خیانت، مشکلات کشور را بیشتر می‌کنند از جمله مشکلات مسکن و معیشت؛ بعضی‌ها هستند که اعتقاد به انقلاب ندارند و کم‌کاری می‌کنند که همین افراد مشکلات کشور را زیاد می‌کنند؛ باید بدانیم که دشمن از کجا به ما ضربه می‌زند و مشکلاتی را برای ما درست می‌کند که در فهمیدن این توطئه‌ها، نیروهای نظامی و انتظامی باید پیشرو باشند.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: محرم و صفر در این شرایط، بستری شده تا ضد اسلام و ضدانقلاب بتوانند بیشتر توطئه و فتنه کنند.ما به اعتبار فضای مجازی نباید فضای حقیقی را از دست بدهیم؛ فضای حقیقی قطعا تاثیر زیادی در پیروزی انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن اسلام داشته و باید با اهمیت بیشتری برای این فضا برنامه‌ریزی کرد.باید نیروهایی حضور داشته باشند که بتوانند اجرا کننده خوب این دستورات بهداشتی و محدودیت‌ها در فضای حقیقی باشند.

وی بیان کرد: استان خراسان از نظر موقعیت جغرافیایی و سیاسی، بسیار در منطقه حساسی قرار دارد و متاسفانه یکسری از جریان‌های قدرت و ثروت هستند که تلاش دارند فتنه‌های مختلفی را در این استان ایجاد کنند که به واسطه هماهنگی دستگاه‌های مختلف در این استان، فتنه‌ها و توطئه‌ها راه به جایی نمی‌برند.

منبع: تسنیم

آیت الله علم الهدی
ماه محرم

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

مینو محرز: موفقیت واکسن ایرانی کرونا در تست حیوانی

ی مرداد 26 , 1399
عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: واکسن کرونای ایرانی مراحل تست بر روی حیوان را با موفقیت به پایان رسانده است و در حال حاضر مطالعات این واکسن بر روی انسان در حال انجام است. عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: واکسن کرونای ایرانی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000