انتشار درآمد ولادیمیر پوتین در سال ۲۰۱۹

5f38edda01080_5f38edda01082

در پی شیوع پاندمی کرونا، درآمد کارمندان دولت روسیه که هر ساله در ماه آوریل اعلام می‌شود، با تاخیر منتشر شد.

طبق گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین در سال ۲۰۱۹ مبلغ ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار روبل درآمد داشته است. این مبلغ ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار روبل بیشتر از سال ۲۰۱۸ بوده است. دارایی‌های رئیس جمهور روسیه طی یکسال اخیر تغییری نداشته است. یک واحد آپارتمان به مساحت ۷۷ مترمربع با پارکینگ به مساحت ۱۸ مترمربع. دو دستگاه خودرو (گاز ام ۲۱ – نیوا) و یک تریلر قدیمی (اسکیف)

درآمد میخائیل میشوستین، نخست وزیر روسیه ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار روبل (تقریباً مشابه سال ۲۰۱۸) اعلام شده است. همسر میشوستین ۵۴ میلیون ۸ هزار روبل دریافت کرده است که ۷ میلیون روبل بیشتر از سال گذشته گزارش شده است. آنها بهمراه پسرشان مالک زمینی به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع، یک ساختمان مسکونی با متراژ ۸۶۱ متر مربع و یک واحد آپارتمان با مساحت ۱۴۱متر مربع می باشند.

دنیس مانتورف، وزیر صنعت روسیه بالاترین درآمد سال را در بین اعضای دولت و کارمندان کرملین به خود اختصاص داد. ۵۸۶ میلیون روبل و درآمد کل او با همسرش ۵۹۵ میلیون و ۲ هزار روبل می باشد.

دیمیتری چرنیشمکو، معاون نخست وزیر روسیه در جای دوم از نظر درآمد در دولت را دارد که از گازپروم میدیا به کاخ نخست وزیری آمده است (۴۳۲ میلیون ۳۰۰ هزار روبل). درآمد کل وی با همسرش طی سال ۲۰۱۹ برابر ۴۹۹ هزار ۱۰۰ هزار روبل بوده است.

سومین فرد پردرآمد دولت روسیه در سال ۲۰۱۹، یری تروتنوف معاون رئیس دولت و فرستاده رئیس جمهور در خاورمیانه است. وی ۱۸۰ میلیون روبل درآمد داشته و همسر وی ۲.۶ میلیون روبل درآمد کسب کرده است.

در بین مقامات کرملین، هری مینکه، نماینده ریاست جمهوری روسیه در دوما، بیشترین درآمد را طی یک سال داشته است. درآمد وی ۱۴۳ میلیون ۷۰۰ هزار روبل گزارش شده است و همسر وی ۱۲۲ میلیون ۹۰۰ هزار روبل درآمد داشته است.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهور روسیه ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار روبل درآمد داشته و همسر او تاتیانا ناوکا از درآمد ۲۳۵ میلیون ۹۰۰ هزار روبل خبر داده است.

دیمیتری مدودف نخست وزیر پیشین روسیه و همسرش طی یکسال ۱۱ میلیون روبل درآمد داشته اند.

ایگور کمروف، نماینده ریاست جمهوری روسیه در منطقه فدرال ولگا، که سال ۲۰۱۸ بالاترین درآمد را داشت، در سال ۲۰۱۹ مبلغ ۲۰ میلیون ۴۰۰ هزار روبل و به همراه همسر و فرزندانش ۲۷ میلیون ۴۰۰ هزار روبل درآمد داشته است. درآمد وی ۳۲ برابر کمتر از آنچه او در پایان سال ۲۰۱۸ اعلام کرد (۶۵۹.۳ میلیون) بود.

پوتین
درآمد
روسیه

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تهیه بسته آموزشی زندگی با کرونا

ی مرداد 26 , 1399
سخنگوی وزارت بهداشت، از ارائه بسته آموزشی زندگی با کرونا در قالب طرح «هر خانه، یک پایگاه سلامت» خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سیما سادات لاری، درباره طرح «هر خانه، یک پایگاه سلامت»، گفت: این طرح پس از اجرای آزمایشی در چهار استان سمنان، قزوین، کاشان و همدان از ۱۲ خرداد ۹۹ با دستور وزیر بهداشت وارد مرحله اجرای کشوری شده و همه دانشگاه‌های علوم پزشکی پس از سازماندهی و تدوین برنامه عملیاتی تا پایان سال ۹۹ شروع به تربیت مربیان (TOT) و جذب سفیر و رابط کرده‌اند. وی اظهار کرد: همچنین در حال حاضر دو بسته آموزشی زندگی با کرونا و جمعیت و سلامت باروری در اولویت اول آموزش کشوری قرار دارند. لاری گفت: اجرای طرح «هر خانه، یک پایگاه سلامت» می‌تواند در شر..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000