ادویه‌ای که سرطان را از شما دور می‌کند

5f35b6f4c2ec6_5f35b6f4c2ec9

طعم‌دهنده‌های غذا و ادویه‌جات علاوه بر خوش طعم کردن غذا دارای خواص درمانی بسیار زیادی هستند.

ادویه جات علاوه بر خوش طعم کردن غذا خواص درمانی هم دارند البته باید بدانید که مصرف بی رویه و زیاده رویی در استفاده از هر کدام از این ادویه جات می‌تواند سلامت فرد را به خطر بیاندازد.

در بین ادویه جات دارچین طرفداران زیادی دارد؛ ادویه‌ای که از پوسته داخلی گیاه دارچین تهیه می‌شود و خواص بسیاری هم برای سلامت بدن به آن نسبت داده شده است؛ پس اگر به دنبال راه حل‌هایی برای جلوگیری از ابتلا به دیابت و انواع سرطان و بیماری‌های قلبی هستید حتما استفاده از دارچین را در دستور غذایی تان قرار دهید.

عوارض زیاده رویی در مصرف دارچین

هرچند که مصرف دارچین مزایای بسیار فراوانی است، اما استفاده و مصرف بیش از حد آن باعث ایجاد مشکلاتی برای سلامتی می‌شود.

مصرف بی رویه دارچین ممکن است باعث آسیب کبدی، ایجاد زخم دهان، تورم زبان و لثه ایجاد احساس سوزش خارش و تکه‌های سفید در دهان می‌شود همچنین مصرف بی رویه ادویه دارچین ممکن است سبب پایین آمدن قند خون، ایجاد مشکلات تنفسی سرفه، گرفتگی بینی و تنفس مشکل شود علاوه بر این دارچین محرک گلو بوده و به همین دلیل توصیه می‌شود افراد مبتلا به آسم و بیماری تنفسی از استنشاق ناگهانی دارچین خودداری کنند.

.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ادویه
سرطان
دارچین
فواید دارچین

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

از این دروغ‌هایی‌که‌میگی پشیمون نیستی؟

ج مرداد 24 , 1399
خبرنگار هافینگتون پست در کنفرانس خبری به ترامپ گفت: از این دروغ‌هایی‌که‌میگی پشیمان نیستی؟ خبرنگار( هافینگتون پست) به ترامپ: از این دروغ هایی ‌که میگی پشیمان نیستی؟ ترامپ: از چی؟ خبرنگار: دروغ‌ گفتن ترامپ: با کی هستی؟ خبرنگار: با تو ترامپ: خبرنگار بعدی (سوال کند). دونالد ترامپ خبرنگار دروغ گفتن

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000