بازیگر ترک با لباس عروس در کنار پورسرخ و خواننده شدن انصاریان

5f34cc0c1c5e2_5f34cc0c1c5e4

آخرین روزهای فیلمبرداری کمدی فانتزی “هولیا” به کارگردانی مرتضی آتش زمزم در لوکیشن‌های تهران از جمله برج آزادی در حال انجام است.

بازی بازیگران زن فیلم، مریم امیرجلالی، شیوا خسرومهر، شیوا طاهری، شراره رخام و هولیا دیکن (Hulya Diken) بازیگر ترکیه‌ای ، تازه به پایان رسیده است.

امیرجلالی در این کمدی، در دو نقش بازی کرده که از لحاظ سنی با یکدیگر متفاوت هستند.

پوریا پورسرخ، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بهراد خرازی، محمد فیلی، افشین سنگ‌چاپ و مجید شهریاری، دیگر بازیگران این فیلم هستند.

سازندگان به جای خلاصه داستان، این متن را ارائه داده‌اند: “در ایران پدر و مادرها به بچه هاشون اجازه هرکاری را نمی دهند، ولی همیشه نوه داستانش فرق داره!”.

این ششمین فیلم سینمایی مرتضی آتش‌زمزم پس از فیلم‌های “مرگ سپید”، “بن بست”، “مالیخولیا”، “سیمین” و “نیروانا” شمرده می‌شود.

منبع: ایران آرت

پوریا پورسرخ
بازیگر ترک

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

۱۷۴ فوتی کرونا در شبانه روز گذشته/ ۱۳۹ شهرستان در وضعیت قرمز

پ مرداد 23 , 1399
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت ۱۷۴ بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: آمار فوتی‌های کرونا تا کنون به ۱۹ هزار و ۱۶۲ مورد رسیده است. به گزارش خبرنگار مهر، سیما سادات لاری، بعد از ظهر پنجشنبه ۲۳ مرداد ۹۹، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت. وی با اشاره به شناسایی ۲۶۲۵ نفر بیمار کرونا در شبانه روز گذشته، گفت: از این تعداد ۱۲۴۶ نفر در مراکز درمانی بستری شدند. لاری با اشاره به ۱۷۴ مورد فوتی در شبانه روز گذشته، افزود: آمار فوتی‌های کرونا تا کنون به ۱۹ هزار و ۱۶۲ مورد رسیده است. وی در عین حال افزود: ۳۹۷۱ نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. به گفته لاری، خوشبختانه تا کنون ۲۹۰ هزار و ۲۴۴ نفر از بیماران، بهب..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000