پاسخ احمدی‌نژادی‌ها به توصیه تلویحی سخنگوی شورای نگهبان به رئیس جمهور سابق

5f313b593d4f8_5f313b593d4fa سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز خود توصیه کرد که چهره‌های سیاسی که قبلا در انتخابات ریاست‌جمهوری ردصلاحیت شده‌اند، دوباره ثبت نام نکنند.

چندماه بیشتر تا انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم باقی نمانده است و تلاش ها برای راه یافتن به پاستور 1400 از سوی کاندیداهای احتمالی درحال اوج گرفتن است. آن طور که مشخص است محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور دولت های نهم و دهم نیز قصد دارد تا برای انتخابات سال آینده پا به میدان رقابت بگذارد. با توجه به رد صلاحیت احمدی نژاد در انتخابات سال ۹۶ و قصد او برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰؛ سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری خود توصیه‌ای انتخاباتی را مطرح کرد که به نظر نمی رسد مخاطب حرف های کدخدایی شخصی به غیر از رئیس دولت سابق باشد.

عباسعلی کدخدایی، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا بررسی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را آغاز کرده اید، گفت: شورای نگهبان هنوز ورود و اقدام در این زمینه نکرده است. البته توصیه می شود کسانی که در دوران قبل صلاحیت آنها تایید نشده است، در این دوره انتخابات شرکت نکنند (اینجا بخوانید).

بلافاصله پس از اتمام نشست سخنگوی شورای نگهبان، کانال تلگرامی دولت بهار، به بازخوانی مصاحبه یک عضو شورای نگهبان پرداخت. در این مطلب به نقل از آیت الله سید محمدرضا مدرسی یزدی، عضو فقهای شورای نگهبان آمده است؛« بعید نیست صلاحیت یک فرد در دوره ای رد شود و در دوره‌ی بعد تایید شود.»

به نظر می رسد انتشار این مطلب در کانال تلگرامی منتسب به رئیس دولت سابق و آنهم بلافاصله بعد از اظهارات سخنگوی شورای نگهبان، بی ارتباط با مواضع کدخدایی نباشد.

منبع: خبرآنلاین

عباسعلی کدخدایی
محمود احمدی نژاد

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

«جیمز پترسون» همچنان پرفروش است

د مرداد 20 , 1399
در فهرست هفتگی آثار پرفروش نشریه «نیویورک‌تایمز»، عنوان رمان جدید «جیمز پترسون»، نویسنده مشهور آمریکایی نیز دیده می‌شود. رمان جدید «جیمز پترسون» با همکاری «کریس تبتس» در نخستین هفته حضور در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز در رتبه سوم قرار گرفته است. این رمان که با عنوان «نخستین پرونده» به چاپ رسیده […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000