نزاع دسته‌جمعی، قتل جوان سیرجانی را رقم زد

دادستان سیرجان از قتل جوان ۲۱ ساله در روستای شریف آباد خبر داد و گفت: این قتل بر اثر نزاع دسته‌جمعی به وقوع پیوسته است.

محسن نیک ورز، دادستان سیرجان با بیان اینکه جوان ۲۱ ساله ای در روستای شریف آباد شهرستان سیرجان به قتل رسیده است، علت این قتل را اختلاف قبلی عنوان کرد و گفت: این حادثه حدود ساعت ۱۴ عصر سه شنبه ۱۴ مرداد بر اثر نزاع دسته‌جمعی به وقوع پیوست.

او با اشاره به اینکه سه نفر از عاملان این نزاع که سن آن ها ۱۹، ۲۰ و ۲۱ سال است، دستگیر شدند، افزود: ماموران پس از حضور در محل حادثه با پیکر غرق در خون و نیمه‌ جان مقتول مواجه شدند و او را به بیمارستان دکتر غرضی سیرجان منتقل کردند؛ اما به دلیل شدت جراحات وارده مقتول جان باخت.

نیک ورز در تشریح جزئیات حادثه قتل جوان سیرجانی بیان کرد: بین بین برادر مقتول و قاتل بحثی صورت گرفته و عصر روز سه شنبه چهاردهم مرداد، قاتل به همراه بستگان و دوست خود به قصد کینه توزی به روستای شریف آباد می روند و در یک نزاع دسته جمعی، برادر فرد مورد نظر که جوان ۲۱ ساله و سرباز فراری بود با ضربات چاقو به قتل می‌رسانند.

شهرستان سیرجان یکی از شهرستانهای استان کرمان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دادستان
نزاع در عروسی
قتل
ضربات چاقو
سیرجان

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

مشکلات شنوایی و کووید ۱۹/تسکین افسردگی با بوتاکس

ج مرداد 17 , 1399
حوزه سلامت در هفته رو به پایان، در جهان، شاهد اخبار و رویدادهای متعدد و مختلفی بود که به مرور گزیده ای از مهم ترین آنها می پردازیم. مهم‌ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند:

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000