وضعیت آب و هوا؛ تهران خنک تر می شود

طبق پیش بینی های هواشناسی امروز بعدازظهر آسمان تهران ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد و ارتفاعات با بارش همراه خواهد بود.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی نقاط خبر داد و گفت: امروز در برخی نقاط استان های گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، جنوب کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی افزود: روز چهارشنبه برای برخی نقاط گیلان، مازندران، خراسان شمالی، اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی‌بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار می رود.

گودرزی ادامه داد: بنابر نقشه های هواشناسی بعدازظهر روز سه شنبه در استان های قزوین، شمال مرکزی، البرز، غرب و جنوب تهران، قم، جنوب و غرب سمنان و شمال و شرق اصفهان افزایش سرعت وزش باد و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک انتظار می رود.

این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا پایان هفته در مناطقی از شرق، جنوب و شمال شرق پدیده غالب وزش باد همراه با گرد و خاک است، گفت: امروز دریای خزر، شرق و مرکز خلیج فارس مواج است.

دمای پایتخت کاهش می یابد

وی درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران بیان کرد: امروز بعدازظهر آسمان تهران ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد و ارتفاعات با بارش همراه خواهد بود.

گودرزی در پایان از کاهش دمای پایتخت طی روزهای آتی خبر داد.

طبق پیش بینی های هواشناسی امروز بعدازظهر آسمان تهران ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد و ارتفاعات با بارش همراه خواهد بود.

پیش بینی هواشناسی
پیش بینی وضعیت آب و هوا
کاهش دما

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

محمد دوّلو درگذشت

س مرداد 14 , 1399
محمد دوّلو عکاس پیشکسوت حوزه موسیقی دار فانی را وداع گفت. محمد دَوّلو از عکاسان پیشکسوت موسیقی و ورزش کشورمان که سابقه‌ای طولانی در عکاسی از هنرمندان صاحب نام حوزه موسیقی ایرانی و چهره‌های فوتبال داشت، روز یکشنبه دوازدهم مرداد ماه درگذشت. مرحوم دولو از جمله هنرمندانی بود که طی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000