نقاشی‌های واقع‌گرایانه دختر ۱۱ ساله همه را شوکه کرد/ عکسها

5f240b57f10f1_5f240b57f10f5

مشهورترین اثر وسپا “نان روزانه” نام دارد که در آن شخصی به تصویر کشیده شده است که به جای “نان”، در حال خوردن عرق و اشک خود است.

آثار یک دختر ۱۱ ساله اهل نیجریه به نام هنری وسپا به تازگی در اینستاگرام، هواخواهان زیادی پیدا کرده است. اسم واقعی او کارین واریس اولامیلکان است.

نقاشی‌های وسپا واقع‌گرایانه یا هایپررئالیستیک است. این نقاشی‌ها وضوح خیلی زیادی دارند و گاهی هنرمند در آنها با کمترین وسایل مثل مداد رنگی شگفتی می‌آفریند.

هنرمند در نقاشی‌های هایپررئالیستیک لزوما مثل یک دوربین عمل نمی‌کند، یعنی گرچه آثارش شبیه عکس‌های با وضوح بالا می‌مانند، اما هنرمند نقاش می‌تواند تخیل و انتزاغ و مضامین پنهان را در آثار وارد کند.

مشهورترین اثر وسپا “نان روزانه” نام دارد که در آن شخصی به تصویر کشیده شده است که به جای “نان”، در حال خوردن عرق و اشک خود است.
1
جالب است بدانید که در شرایطی که اکانت‌های بی‌محتوای اینستاگرام بی‌محتوا گاهی صدها هزار دنبال‌کننده پیدا می‌کنند، اکانت اینستاگرام اولامیلکان، تنها کمی بیش از ۳۸ هزار دنبال‌کننده دارد.
3
4
5

منبع: وب‌سایت یک پزشک

نقاشی
شاهکار هنری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

قربانی‌شدن سلامتی در جشن‌های مخفیانه عروسی

ج مرداد 10 , 1399
با وجود آنکه شرایط شهرستان‌های جنوب‌شرق استان تهران در شیوع ویروس کرونا قرمز و خطرناک اعلام شد ولی شب گذشته و امروز -جمعه- به بهانه خوش‌یمن بودن شب عید، ده‌ها مراسم عروسی در مناطق مختلف این شهرستان‌ها برگزار شد. از روز گذشته، فرمانداران شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا و پاکدشت شرایط شیوع ویروس کرونا را در این بخش از استان تهران قرمز و خطرناک اعلام کرده و برپایی هر نوع تجمع و برگزاری مراسم از جمله عروسی را ممنوع اعلام کردند. نماز عید سعید قربان و مراسم دعای عرفه در این مناطق به دلیل این وضعیت تعطیل شد. با وجود آنکه بسیاری از مردم، مسائل بهداشتی را رعایت کرده و تلاش دارند با زدن ماسک، از شیوع بیشتر ویروس این بیماری جلوگیری کنند ولی کم نیستند افرادی که بی‌توجه به هشدارها، نه تنها سلامتی خود که دیگر افراد جامعه را به خطر انداخته و فشار کاری را روی کادر درمانی افزایش می‌دهند. شب گذشته و به بهانه عید سعید قربان، در بسیاری از مناطق ورامین جشن‌های عروسی آن هم در باغ‌های شخصی برگزار شد و تا پاسی از شب، صدای بوق ممتد خودروها که شادی عروس و داماد را طلب می‌کردند، زنگ خطری را کادر درمانی به صدا..

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000