پاسخ سفارت ایران به ادعاهای برایان هوک در جریان سفر به کویت

سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت، ضمن محکوم کردن اظهارات فرستاده امریکا به کویت ، گفت : مطرح کردن این سبک ایران هراسی ، اهانت به افکار عمومی مردم منطقه و مردم فهیم کویت است. سفارت کشورمان در کویت در ..

5f22c7964458c_5f22c79644591

سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت، ضمن محکوم کردن اظهارات فرستاده امریکا به کویت ، گفت : مطرح کردن این سبک ایران هراسی ، اهانت به افکار عمومی مردم منطقه و مردم فهیم کویت است.

سفارت کشورمان در کویت در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت:

‏سفر فرستاده ویژه ترامپ به کویت برای ترغیب کشورهای منطقه به عدم التزام به قطعنامه 2231 شورای امنیت است و
‏آمریکا خوب است قبل از اینکه دلسوز مردم منطقه ما باشد به فکر مردم خود باشد بویژه رنگین پوستان .کسی که به مردم خود رحم نکند حتما به دیگران رحم نخواهد کرد .

این سفارت همچنین در واکنش به ادعاهای ‏برایان هوک فرستاده آمریکا که گفته بودایران کرونا را به خلیج فارس صادر کرده است چنین پاسخ داد:توصیه میکنیم هوک وارد این بحث نشود .خوب است وی از منابع کویتی سئوال کند مبتلایان به کرونا که از ایالات متحده وارد کویت شدند چند برابر بیش از ایران هستند ؟ .

‏سفارت کشورمان تاکید کرد: مطرح کردن این سبک ایران هراسی ، اهانت به عقول مردم منطقه و مردم فهیم کویت است وسزاوار است یکی به این فرستاده آمریکا بگوید کرونا ویروس جهانی است .پشت مرزهای هیچ کشوری متوقف نمی شود و امروز همه دنیا درگیر آن هستند .

منبع: ایسنا

سفارت ایران
کویت
برایان هوک
ویروس کرونا
ایران هراسی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

ترامپ خواستار تعویق انتخابات آمریکا شد

پ مرداد 9 , 1399
این نخستین بار است که ترامپ پیشنهاد تعویق انتخابات را مطرح می‌کند؛ آن هم در شرایطی که در نظرسنجی‌های انتخاباتی 10 درصد از "جو بایدن" عقب است. رئیس جمهور آمریکا در توئیتی پیشنهاد داده است تا انتخابات آ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000