ثبت ۱۰۱ مورد جدید ابتلا به کرونا در چین

وزارت بهداشت چین چهارشنبه از ثبت 101 مورد ابتلا به بیماری کووید 19 در شمال غرب این کشور خبر داد. منابع خبری چهارشنبه گزارش دادند چین روز گذشته بیش از ۱۰۰ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ ثبت کرده اس..

5f2243a36afe6_5f2243a36afe9 وزارت بهداشت چین چهارشنبه از ثبت 101 مورد ابتلا به بیماری کووید 19 در شمال غرب این کشور خبر داد.

منابع خبری چهارشنبه گزارش دادند چین روز گذشته بیش از ۱۰۰ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ ثبت کرده است.

کمیسیون سلامت چین اعلام کرده بود در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۱ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. این در حالی است سالن‌های ورزشی، کلوب‌های شبانه و موزه‌ها در مناطق با ابتلای بیشتر برای سومین ماه متوالی بسته است.

بر اساس این گزارش، ۹۸ نفر از موارد ابتلای جدید ناشی از عفونت محلی در منطقه «سین‌کیانگ»، واقع در شمال غرب چین بوده است که طی ماه گذشته به عنوان کانون شیوع ویروس کرونا شناخته شده است.

بیماری کووید ۱۹ برای اولین بار اوایل ۲۰۲۰ در شهر ووهان چین مشاهد شد و به سایر نقاط در سطح جهان سرایت پیدا کرد.

وزارت بهداشت چین چهارشنبه از ثبت 101 مورد ابتلا به بیماری کووید

منبع: فارس

چین
ویروس کرونا

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

تهران منشأ آلودگی کرونا/ ماسک نذر کنید

پ مرداد 9 , 1399
معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت ابتلا، بستری و مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در کشور و استان تهران، گفت، اکنون تهران منشاء آلودگی برای شهرهای دیگر است. دکتر ایرج حریرچی با اشاره به افزایش آمار کرونا، گفت: اولا باید حوصله کنیم. ما از ۱۵ تیر ماه استفاده از ماسک را آغاز کردیم. برای کاهش مرگ ناشی از کرونا با وجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حداقل یک فاصله چهار تا شش هفته‌ای لازم است. در حدود پنج الی هفت روز اثر اجرای پروتکل‌ها بر تعداد مبتلایان دیده می‌شود، دو الی سه هفته بر تعداد بستری و بعد از چهار الی شش هفته در کاهش مرگ‌ومیر دیده می‌شود. در برخی استان‌ها که میزان استفاده از ماسک بالاتر است، اثرات کاهشی بر بستری را می‌بینیم؛ ضمن این که باید توجه کرد که درباره ماسک می‌گوییم استفاده ۸۰ درصدی کف مطلوب و ۹۵ درصد مطلوب مورد انتظار ما است. ماسک نذر کنیم وی افزود: ضمن تشکر از مردم برای افزایش استفاده از ماسک، تقاضا داریم که کنش اجتماعی داشته و از دیگران بخواهیم از ماسک استفاده کنند. همچنین مردم می‌توانند وارد نذر ماسک شوند. برخی از خانواده‌ها همین ماسک‌های معمولی را هم نمی‌توانند تأمین کنند. ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000