خالی شدن ناگهانی زمین زیر پای دو عابر پیاده + فیلم

پیاده‌روی خیابانی در بخش جنوبی چین یک مرد و زن میانسال را بلعید. در رخدادی غیرمنتظره هنگامی که یک مرد و زن در حال قدم زدن در پیاده‌رو بودند، زمین زیر پای آنها فرو رفت.
ماموران آتش نشانی چین این دو نفر را بیرون کشیدند و به بیمارستانی در بخش جنوبی این کشور انتقال دادند.
12312127_109
پیاده‌روی خیابانی در بخش جنوبی چین یک مرد و زن میانسال را بلعید. پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com) حوادث/ تصادف 9 مرداد 1399 – 02:00 در رخدادی غیرمنتظره هنگامی که یک مرد و زن در حال قدم زدن در پیاده‌رو بودند، زمین زیر پای آنها فرو رفت.
ماموران آتش نشانی چین این دو نفر را بیرون کشیدند و به بیمارستانی در بخش جنوبی این کشور انتقال دادند.
12312127_109
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
68
فرونشست زمین عابر پیاده زن و مرد چینی فیلم اخبار مرتبط خبر فوری در شبکه های اجتماعی پیشنهاد ما پشت پرده ماجرای پس ندادن خانه‌های سعادت‌آباد توسط نمایندگان پیشین مجلس / حسینی: در دوره قالیباف تهاتر شد / داستان مربوط به مجلس هفتم است، نه دهم! ایران وارد عصری جدیدی می‌شود/ پشت پرده قرارداد با روسیه و چین؛ جنگ سرد جدیدی در را..

5f212cd69ff87_2020-07-29_12-31 پیاده‌روی خیابانی در بخش جنوبی چین یک مرد و زن میانسال را بلعید.

در رخدادی غیرمنتظره هنگامی که یک مرد و زن در حال قدم زدن در پیاده‌رو بودند، زمین زیر پای آنها فرو رفت.

ماموران آتش نشانی چین این دو نفر را بیرون کشیدند و به بیمارستانی در بخش جنوبی این کشور انتقال دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

68

فرونشست زمین
عابر پیاده
زن و مرد
چینی
فیلم

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

وحشت زنان تهرانی از سایه دو جوان سارق

پ مرداد 9 , 1399
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران از دستگیری 2 موبایل قاپ و کشف 10 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ کارآگاه خیرالله دولتخواه، گفت: باتوجه به افزایش وقوعات سرقت به شیوه قاپ زنی تلفن همراه در مناطق غرب و جنوب غرب تهران، مراتب بصورت ویژه برای کشف موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار می‌گیرد. وی با اشاره به اینکه در رصد‌های اطلاعاتی و پالایش تصاویر به دست آمده از سارقان، افزود: مشخص شد که سرقت‌ها توسط 2 موتورسوار انجام شده است، گفت: تصویر واضحی از سارقان در اختیار کشت‌های انتظامی پلیس آگاهی و کلانتری قرار داده شد که نهایتا یکم تیرماه ماموران گشت کلانتری 119 مهرآباد موفق به دستگیری هر دو متهم بنام‌های محمد و رحیم می‌شوند و به دستور مقام قضائی تحویل پایگاه پنجم پلیس آگاهی می‌نمایند. سرهنگ دولتخواه گفت: در ابتدا از متهمان پرونده بازجویی انجام که هردو منکر ارتکاب سرقت شدند لیکن پس از مواجه شدن با ادله و اسناد موجود ناچاراً لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب بیش از 10 فقره گوشی تلفن همراه به ارزش 50 میلیون تومان اعتراف می‌نمایند . سرهنگ دولتخواه تصیح کرد: یکی از متهم..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000