نمایندگان به گمان خود می‌خواهند در حالت سکون و سکوت نباشند

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در مجموع عوامل و نکاتی دست به دست هم داده و کار مدیریت مجلس را برای قالیباف سخت می‌کند. مهدی چمران عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص رفتارهای تند..

5f2112f2b2128_5f2112f2b212c عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در مجموع عوامل و نکاتی دست به دست هم داده و کار مدیریت مجلس را برای قالیباف سخت می‌کند.

مهدی چمران عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص رفتارهای تند نمایندگان و اینکه به نظر می‌رسد مدیریت مجلس برای قالیباف سخت شده است، گفت: مجلسی که الان شکل گرفته است، در مقابل مجلس قبل انتظار می‌رفت و می‌رود که قاعدتاً با ارزش‌های انقلابی نزدیک‌تر باشد. از همین جهت توقعات نمایندگان و ایده‌های آن‌ها از جنس ایده‌هایی است که می‌توان گفت در شرایط فعلی عملیاتی شدن آن‌ها سخت است.

وی ادامه داد: از طرفی نمایندگان مشکلات و فشار اقتصادی که بر مردم وارد می‌شود را هم می‌بینند و می‌خواهند کاری انجام دهند و تلاش کنند که بتوانند هرچه زودتر نوعی آرامش را برای مردم ایجاد کنند، همچنین این مساله را دغدغه اصلی خود می‌دانند و به همین دلیل ممکن است که در ابتدای کار برخی تصمیمات، حرف‌ها و مسائل مطرح شود که این را می‌توان به این حساب گذاشت که چون ابتدای کار نمایندگان است و انتظار خودشان و مردم از آن‌ها بالا است، تلاش دارند تا به گمان خود در حالت سکون و سکوت و آرامش نباشند.

چمران در ادامه افزود: در مجموع این عوامل و نکات دست به دست هم داده و کار مدیریت مجلس را برای آقای قالیباف سخت می‌کند، اما امید من این است که پس از آنکه کمی جلوتر بروند این مسائل جا بیفتد و راه‌حل های مناسب را پیدا کنند که قاعدتا این باید بر اساس مطالعه و بررسی‌های دقیق کارشناسی باشد تا بتوانند به طرح‌ها و لوایح خوبی برسند.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین درخصوص احتمال بازتاب‌های منفی رفتارهای تند نمایندگان در برخورد با مدیران دولت در اذهان عمومی اظهار داشت: ممکن است افرادی که تیزبین هستند از این رفتارها خوششان نیاید اما هنوز مشخص نیست که این رفتارها حتما تاثیر منفی در اذهان مردم داشته باشد بلکه بستگی مستقیم به نتیجه عملکرد نمایندگان دارد.

وی ادامه داد: مردم بیشتر نگاه می‌کنند که نمایندگان حرف آن‌ها را بیان کنند که در این مسیر شاید حملات تندی هم نسبت به برخی افراد صورت گیرد اما نمایندگان باید توجه داشته باشند که بیان مطالبات باید با در نظر گرفتن منطق، احترام و مسائل قانونی و شرعی صورت گیرد همانطور که در بیانات مقام معظم رهبری هم بود.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص گمانه‌زنی‌های صورت گرفته در خصوص کاندیداهای اصولگرایان در انتخابات آینده ریاست جمهوری نیز ابراز داشت: اکنون برای مطرح کردن مساله انتخابات خیلی زود است، شورای ائتلاف هم تاکنون وارد بحث در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نشده و بالتبع صحبتی هم درخصوص مصادیق صورت نگرفته است.

منبع: ایلنا

مهدی چمران
مجلس یازدهم

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

پای بساط چند فالگیر!

چ مرداد 8 , 1399
گفت‌وگو با شیادانی که دام‌های رنگارنگ پهن می کنند. «دیگه چی از این بهتر میخوای؟! دهن یارو بسته میشه و خلاص. بده بره خودتو خلاص کن...». «بده بره» یعنی پول را به فالگیر بده و طلسم را بگیر و دهان طرف مقابل را در فلان معامله ببند. این ها تشویق های یک کاربر به کاربر مردد دیگر بود که در کامنت های صفحه یک «فالگیر» رد و بدل می شد. واقعا عجیب است دنیای فال و فالگیری و طلسم و این حرف ها. خیلی از ما آن قدیم ها از دو سه مدل فال بیشتر نشنیده بودیم که یکی فال قهوه بود و یکی هم فال کف دست. اما ظاهرا به لطف گسترش فضای مجازی و این که آدم ها لازم نیست برای ساختن مدل های جدید «فال» زحمت خاصی بکشند، امروز با انواع و اقسام فال ها روبه رو هستیم. فال هایی که افرادی سودجو با سرمایه اندک یک تلفن همراه و چند گیگ اینترنت آن را وسیله کاسبی خود قرار داده اند. افرادی که اگر آقا باشند مشخص است در حالی که با شلوار راحتی راه راه یا شلوارک و زیرپیراهنی گوشه ای دراز کشیده اند ، مهملاتی را سر هم می کنند و به خورد عده ای ساده باور می دهند. فال ترکیبی! فالگیرهای امروزی حتی کار خودشان را هم ساده کرده اند. چگونه عرق چهل گیا..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000