ارتش، تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک را افزایش داده‌ است

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: تولید مواد ضد عفونی کننده و همچنین تولیدات ماسک را افزایش داده‌ایم تا هم نیاز نیروهای نظامی و هم نیاز نیروهای غیر نظامی را تأمین کنیم. امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون ه..

5f1e8549d3963_5f1e8549d3966 معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: تولید مواد ضد عفونی کننده و همچنین تولیدات ماسک را افزایش داده‌ایم تا هم نیاز نیروهای نظامی و هم نیاز نیروهای غیر نظامی را تأمین کنیم.

امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو با بیان اینکه برابر دستوراتی که از قرارگاه بهداشتی حضرت امام رضا (ع) ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شد، ارتش، قرارگاه خود را در زمینه مبارزه با کرونا شکل داده است، گفت: از ابتدای شیوع این بیماری و برابر آمارهایی که ارائه شده است، خدمات قابل توجهی توسط ارتش ارائه شده است.

امیر دریادار حبیب الله سیاری از افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی ارتش برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: تولید مواد ضد عفونی کننده و همچنین تولیدات ماسک را افزایش داده‌ایم تا هم نیاز نیروهای نظامی و هم نیاز نیروهای غیر نظامی را تأمین کنیم.

وی با اشاره به خدمات ارتش اعم از اختصاص بیش از ۱۲ هزار نیروی انسانی و واگذاری بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و اقدامات غربالگری و ضدعفونی در سطح کلان برای کمک به مجموعه بهداشت و درمان کشور افزود: در برهه اخیر که شیوع بیماری شدت بیشتری گرفته است و پاییز و زمستان که احتمالاً شیوع بیشتری دارد، ارتش برای مقابله با کرونا آمادگی خود را ارتقا داده است.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه ارتش باید سلامتی کارکنان و نظامیان خود را در پادگان‌ها در اولویت نخست قرار دهد تا توان رزمی کشور آسیب نبیند، عنوان کرد: تاکنون در تحقق این هدف موفق بوده‌ایم و بر همین اساس، شعار ارتش این است «امن‌ترین جا برای مقابله با کرونا، باید پادگان‌ها باشند».

وی از افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی ارتش برای مقابله با کرونا خبر داد و اظهار کرد: تولید مواد ضد عفونی کننده برای بهداشت فردی و اجتماعی را افزایش داده‌ایم تا هم نیاز نیروهای نظامی و هم نیاز نیروهای غیر نظامی را تأمین کنیم و در کنار آن تولیدات ماسک را نیز بیشتر کردیم تا نیازمندی‌های داخل و خارج ارتش تأمین شود.

امیر دریادار سیاری خاطر نشان کرد: همچنان ارتش آماده است در هر نقطه که نیاز باشد، بنا به دستور وارد عمل شود و اقدامات لازم را برای کمک به مردم برای مبارزه با شیوع بیماری کرونا انجام دهد.

منبع: مهر

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری
ویروس کرونا

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

مردانی: ماسک برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع است

د مرداد 6 , 1399
استفاده از ماسک برای کودکان زیر دو سال ممنوع است زیرا باعث اختلال در تنفس آنها می شود و بهترین راهکار برای محافظت خردسالان در برابر کرونا، نگهداری آنها در خانه است. متخصص بیماریهای عفونی افزود: از کودکان به عنوان عامل انتقال خاموش کرونا یاد می شود زیرا ممکن است بدون هیچ علائمی فقط ناقل ویروس باشد و باید آنها تا جایی که امکان دارد در خانه بمانند و از منزل خارج نشوند. وی تصریح کرد: کودکان بالای دو سال باید در صورت خارج از منزل، ماسک بزنند و والدین وظیفه دارند با آنها در مورد علت استفاده از ماسک و کرونا متناسب با روحیه کودکان صحبت کنند. مردانی ادامه داد: اکنون ابتلای کودکان به کرونا رو به افزایش است بویژه در کودکان که والدین با مشاهده علایم یاد شده نباید به بیمار آنتی بیوتیک بدهند بلکه باید به پزشک مراجعه کرده و وی نیز سریعا دستور تست کرونا را تجویز کند. این عضو ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه هنوز این تصور غلط که کودکان کرونا نمی گیرند در جامعه وجود دارد، تصریح کرد: والدین کودکان را به مکانهای عمومی برده و هشدارهای بهداشتی را جدی نمی گیرند از آنها می خواهیم تا حد امکان کودکان خ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000