شکایت یک نماینده مجلس به دلیل نشر اکاذیب

مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس یازدهم در واکنش به ادعای آذرپیک مبنی بر مدرک‌های عجیب دانشگاهی او در توییتر نوشت: دروغ پشت دروغ! مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: دروغ پشت دروغ! آذر..

5f1ddda29ce2d_2020-07-27_00-16 مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس یازدهم در واکنش به ادعای آذرپیک مبنی بر مدرک‌های عجیب دانشگاهی او در توییتر نوشت: دروغ پشت دروغ!

مجتبی رضاخواه، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: دروغ پشت دروغ! آذرپیک ادعا کرده که اعضای کمیسیون بودجه را فریب داده‌ و کارشناسی ارشد را یک‌ساله گرفته‌ام! برای شفاف‌سازی از ایشان شکایت می‌کنم تا دادگاه اعتبار این ادعاها را تعیین کرده و دلیل نشر اینگونه اکاذیب مشخص شود.

پ.ن: بنده دو مدرک کارشناسی ارشد اخذ کردم؛اولی سال ۸۴ دومی۹۴.

بیشتر بخوانید: مدرک تحصیلی عجیب آقای نماینده

منبع: مشرق

نماینده مجلس
مدرک تحصیلی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

جنایت‌ هولناک نقابدار‌ مسلح‌ در‌ تاریکی‌ شب + عکس

د مرداد 6 , 1399
مهاجم قد بلندی که در تاریکی شب و با شلیک گلوله از سلاح وینچستر، مردی را مقابل منزل مسکونی اش به قتل رساند، سوار بر خودرو از محل گریخت. حدود ساعت ۲ بامداد روز گذشته بود که آدمکش نقابدار در ابتدای کوچه‌ای در خیابان حر ۹۰ از خودرو پیاده شد و به طرف منزلی ویلایی داخل کوچه حرکت کرد. او که سلاح وینچستر را در دست می‌فشرد با خشم و عصبانیت و با لگد به در منزلی کوبید که جوانی به نام «محسن-و» به همراه همسرش در آن زندگی می‌کرد. شدت لگد‌های مهاجم مسلح به حدی بود که همسایگان و برخی از اهالی محل را از خواب بیدار کرد. در همین حال محسن که نمی‌دانست چه کسی پشت در حیاط منتظرش ایستاده است در تاریکی شب به طرف درحیاط رفت، اما هنوز فریاد می‌زد «کیه! کیه!» که ناگهان مرد نقابدار با لگد محکم دیگری در فلزی حیاط را گشود که بخشی از در فلزی به سینه محسن اصابت کرد. جوان مسلح خشمگین وقتی او را مقابل خود دید لوله سلاح را به سوی او گرفت و گلوله‌ای از فاصله نزدیک به سینه اش شلیک کرد. در حالی که گلوله بر قفسه سینه محسن نشسته بود و او خون آلود نقش بر زمین شد همسرش فریادزنان به طرف او دوید، اما مهاجم مسلح سوار بر خودر..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000