اردن تلاش تروریست ها برای نفوذ از سوریه را ناکام گذاشت

ارتش اردن امروز (یکشنبه) از ناکام گذاشتن عملیات نفوذ تروریست هایی خبر داد که تلاش داشتند از خاکریز مرزی سوریه عبور و وارد اردن شوند. به گزارش خبر فوری، به نقل از خبرگزاری رسمی اردن “پترا”، ارتش در بیا..

5f1d0d0a5a8d3_5f1d0d0a5a8d7 ارتش اردن امروز (یکشنبه) از ناکام گذاشتن عملیات نفوذ تروریست هایی خبر داد که تلاش داشتند از خاکریز مرزی سوریه عبور و وارد اردن شوند.

به گزارش خبر فوری، به نقل از خبرگزاری رسمی اردن “پترا”، ارتش در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد، نیروهای مرزبان اردن در منطقه نظامی شرقی با این نفوذی ها درگیر شدند.

براساس این بیانیه، یکی از اشخاص نفوذی در درگیری‌ها زخمی شد و سایرین به داخل سوریه بازگشتند. پس از تفتیش منطقه ۲۵۲ کیلو گرم حشیش کشف و به نهاد مربوطه ارجاع شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

داماد فراری وزیر سابق کجا پنهان شده است؟

ی مرداد 5 , 1399
بر اساس آنچه که در جلسه‌های دادگاه پرونده پتروشیمی درباره علی اشرف ریاحی مطرح شده، حضور او در داخل یا خارج از کشور هنوز مشخص نیست. مدتی است که شعبه سوم دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی در حال رسیدگى به پ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000