رزمایش هوایی ترکیه در شرق مدیترانه

نیروی هوایی ترکیه تمریناتی را در حریم هوایی منطقه شرق مدیترانه (مدیترانه شرقی) در سایه تنش‌های روزافزون آنکارا و همسایگان‌ منطقه‌ای خود انجام داده است. وزارت دفاع ترکیه در توییتر نوشت: فرماندهی نیروی ..

5f1c5625662a3_5f1c5625662a5 نیروی هوایی ترکیه تمریناتی را در حریم هوایی منطقه شرق مدیترانه (مدیترانه شرقی) در سایه تنش‌های روزافزون آنکارا و همسایگان‌ منطقه‌ای خود انجام داده است.

وزارت دفاع ترکیه در توییتر نوشت: فرماندهی نیروی هوایی روز پنج‌شنبه ماموریتی آموزشی را در شرق مدیترانه انجام داد، این توییتر همراه با تصاویر و ویدیویی‌هایی از این تمرینات بود.

این رویداد در سایه تنش‌هایی به دلیل پروژه‌های حفاری و اکتشافی ترکیه در شرق مدیترانه است. ترکیه اعتراضات همسایگان خود یعنی یونان و قبرس را نادیده می‌گیرد.

نیروی هوایی ترکیه تمریناتی را در حریم هوایی منطقه شرق مدیترانه (مدیترانه شرقی) در سایه تنش‌های روزافزون آنکارا و همسایگان‌ منطقه‌ای خود انجام داده است.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

5f1c5625662a3_5f1c5625662a5 سیاسی/ بین الملل 4 مرداد 1399 – 21:13

وزارت دفاع ترکیه در توییتر نوشت: فرماندهی نیروی هوایی روز پنج‌شنبه ماموریتی آموزشی را در شرق مدیترانه انجام داد، این توییتر همراه با تصاویر و ویدیویی‌هایی از این تمرینات بود.

این رویداد در سایه تنش‌هایی به دلیل پروژه‌های حفاری و اکتشافی ترکیه در شرق مدیترانه است. ترکیه اعتراضات همسایگان خود یعنی یونان و قبرس را نادیده می‌گیرد.

منبع: ایسنا

66

ترکیه
رزمایش

اخبار مرتبط

خبر فوری در شبکه های اجتماعی

khabarfoori in social networks coronavirus پیشنهاد ما

ایران وارد عصری جدیدی می‌شود/ پشت پرده قرارداد با روسیه و چین؛ جنگ سرد جدیدی در راه است؟
وکیل بقایی: او حین تصادف از کرمانشاه برمی‌گشت و در حال فرار از کشور نبود / عجیب نیست اگر احمدی‌نژاد برایش تظلم خواهی کند / حاضرم برای اثبات بی‌گناهی بقایی مناظره کنم
از فرزانه انصاری‌فر تعهد گرفته شده بود اما به قولش عمل نکرد / در اعتراضات بهبهان، هیچ خسارتی به اموال عمومی و خصوصی زده نشد
۱۰۰سال پس از قراردادهای جنجالی با بریتانیا، ایران نظر به چین دارد / بحث‌برانگیزترین قراردادهای دوران قاجار و پهلوی را بشناسید
ترسناک‌ترین کشف جدید دانشمندان در مورد کرونا / واکسن کرونا را شاید باید به طور مداوم تزریق کنیم!
آتش بازی در ایران؛ از سوختن جنگلها تا انفجار در مراکز صنعتی / رسانه های اسرائیلی در سکوت منابع رسمی، مدعی خرابکاری صهیونیستها در ایران می شوند
همه قراردادهای پرحاشیه تاریخ ایران / از صلح ۵۰ساله با رومی‌های باستان بر سر ارمنستان تا عهدشکنی بریتانیا در بلوای هرات / سناریوی تکراری تهدید به جنگ، برای عقد قراردادهای یکطرفه با ایران

به روایت شما مردم در پیچ و تاب گرفتن بیمه بیکاری 1399/5/2 گلایه مخاطبان خبر فوری از عملکرد مشاورین املاک برخلاف مصوبه ستاد کرونا 1399/4/31 سهم آبادانی ها از پالایشگاههای نفت ! + تصویر 1399/4/31 انتقاد از افزایش قیمت خودرو 1399/4/31 حقوق معوقه پرسنل شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه 1399/4/31 گرانی بسته‌های اینترنت داد مردم را درآورد+ فیلم 1399/4/30 ادامه

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

سقوط مشکوک یک مرد پس از به آتش کشیدن آپارتمان طبقه سوم

ش مرداد 4 , 1399
مرد ۴۰ ساله‌ای که با چهره‌ای خشمگین به منزل یکی از بستگانش در خیابان توحید مشهد رفته بود، به دلیل نامعلومی از پنجره طبقه سوم واحد آپارتمانی سقوط کرد و جان سپرد. بررسی‌های قاضی ویژه قتل عمد درباره مرگ مشکوک این مرد در حالی ادامه دارد که همسایگان اظهار کردند او را در حال رفتن به منزل واحد طبقه سوم مشاهده کرده اند. در همین حال صاحبخانه نیز به قاضی کاظم میرزایی گفت: او (متوفی) از بستگان ماست وقتی به خانه رسید با تهدید چاقو دست‌های مرا به صندلی بست که همسرم با فریاد بیرون دوید و از همسایگان کمک خواست وقتی آن مرد به دنبال همسرم بیرون آمد من هم صندلی را بلند کردم و به دنبال آن‌ها رفتم که در این هنگام مرد مهاجم به خانه بازگشت و خانه را به آتش کشید، ولی در همین حال خودش را نیز از پنجره بیرون انداخت که همسایگان شاهد این صحنه بودند و با آتش نشانی تماس گرفتند. با حضور به موقع آتش نشانان مشهد از وقوع آتش سوزی هولناک در این واحد مسکونی جلوگیری شد و ظرفی که آثار بنزین در آن وجود داشت نیز در محل کشف شد. تحقیقات بیشتر درباره چگونگی مرگ این مرد ۴۰ ساله که گفته می‌شود با همسرش اختلاف داشت از سوی قاض..

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000