شرط عربستان برای نپذیرفتن ظریف توسط نخست وزیر عراق / فیلم

نماینده پارلمان عراق اعلام کرد شرط عربستان سعودی برای نپذیرفتن وزیر خارجه ایران توسط مصطفی الکاظمی باعث لغو سفر وی به ریاض شد. کاظم الصیادی نماینده پارلمان عراق در یک مصاحبه تلویزیونی درباره دلیل لغو ..

5f181710105cb_2020-07-22_15-08 نماینده پارلمان عراق اعلام کرد شرط عربستان سعودی برای نپذیرفتن وزیر خارجه ایران توسط مصطفی الکاظمی باعث لغو سفر وی به ریاض شد.

کاظم الصیادی نماینده پارلمان عراق در یک مصاحبه تلویزیونی درباره دلیل لغو سفر مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق به عربستان سعودی صحبت کرد.

وی گفت: سعودی‌ها برای الکاظمی شرط گذاشته بودند که هیچ فرستاده ایرانی از جمله محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران را تا پیش از سفر به عربستان، نپذیرد.

نماینده پارلمان عراق اعلام کرد شرط عربستان سعودی برای نپذیرفتن وزیر خارجه ایران توسط مصطفی الکاظمی باعث لغو سفر وی به ریاض شد.

پایگاه خبری خبر فوری (khabarfoori.com)

سیاسی/ بین الملل 1 مرداد 1399 – 15:08

کاظم الصیادی نماینده پارلمان عراق در یک مصاحبه تلویزیونی درباره دلیل لغو سفر مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق به عربستان سعودی صحبت کرد.

وی گفت: سعودی‌ها برای الکاظمی شرط گذاشته بودند که هیچ فرستاده ایرانی از جمله محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران را تا پیش از سفر به عربستان، نپذیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

66

مصطفی الکاظمی
عربستان

اخبار مرتبط

خبر فوری در شبکه های اجتماعی

khabarfoori in social networks coronavirus پیشنهاد ما

از فرزانه انصاری‌فر تعهد گرفته شده بود اما به قولش عمل نکرد / در اعتراضات بهبهان، هیچ خسارتی به اموال عمومی و خصوصی زده نشد
فرمان حمله سایبری به ایران / ترامپ می خواهد فعالیت‌های آنلاین در ایران را مختل کند
۱۰۰سال پس از قراردادهای جنجالی با بریتانیا، ایران نظر به چین دارد / بحث‌برانگیزترین قراردادهای دوران قاجار و پهلوی را بشناسید
ترسناک‌ترین کشف جدید دانشمندان در مورد کرونا / واکسن کرونا را شاید باید به طور مداوم تزریق کنیم!
آتش بازی در ایران؛ از سوختن جنگلها تا انفجار در مراکز صنعتی / رسانه های اسرائیلی در سکوت منابع رسمی، مدعی خرابکاری صهیونیستها در ایران می شوند
همه قراردادهای پرحاشیه تاریخ ایران / از صلح ۵۰ساله با رومی‌های باستان بر سر ارمنستان تا عهدشکنی بریتانیا در بلوای هرات / سناریوی تکراری تهدید به جنگ، برای عقد قراردادهای یکطرفه با ایران
رویارویی چندمنظوره ایران با جبهه غربی / چطور می‌شود در جنگ رسانه‌ای پیروز شد؟

به روایت شما گلایه مخاطبان خبر فوری از عملکرد مشاورین املاک برخلاف مصوبه ستاد کرونا 1399/4/31 سهم آبادانی ها از پالایشگاههای نفت ! + تصویر 1399/4/31 انتقاد از افزایش قیمت خودرو 1399/4/31 حقوق معوقه پرسنل شبکه بهداشت و درمان بندرلنگه 1399/4/31 گرانی بسته‌های اینترنت داد مردم را درآورد+ فیلم 1399/4/30 8 عدد بال مرغ ده هزار تومان ! 1399/4/30 ادامه

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

رهبران ماسک‌دار جهان / گزارش تصویری

چ مرداد 1 , 1399
در این گزارش تصویری تعدادی از رهبران ماسک‌دار جهان را ببینید. در این گزارش تصویری تعدادی از رهبران ماسک‌دار جهان را ببینید. در این گزارش تصویری تعدادی از رهبران ماسک‌دار جهان را ببینید. پایگاه خبری ..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000