بلاتکلیفی در استیضاح وزیر صمت ضربه به تولید و صنعت است

اعتمادآنلاین|

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس در صفحه شخصی توئیترش نوشت:

به گزارش ایسنا، «استیضاح وزیر صمت تقدیم هیئت رئیسه شده و انتظار داریم اعلام وصول آن سریعتر اعلام شود بلاتکلیفی در این موضوع هم ضربه به تولید و صنعت خواهد بود و هم بعد نظارتی مجلس را زیر سوال می‌برد.»

در جلسه علنی ۲۸ اردیبهشت ماه، علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد از عدم اعلام وصول استیضاح برخی از وزرا خواستار رسیدگی رئیس مجلس شورای اسلامی به این موضوع شد.

وی گفت: تذکر بنده به ماده ۲۲۱ آیین‌نامه داخلی مجلس در خصوص استیضاح وزرا باز می‌گردد چرا استیضاح برخی از وزرا از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول نمی‌شود. سه ماه است که استیضاح وزیر صمت تحویل هیات رئیسه شده اما در هیات رئیسه معطل مانده است.

وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت دولت سیزدهم یکی از وزارتخانه هایی است که پس از شروع به کار سیدرضا فاطمی امین وزیر آن، به دلیل انتقاد به عملکرد او به خصوص در حوزه صنعت خودرو همواره مورد انتقاد قرار داشته است.

admin

پست بعدی

روسیه با جهان دشمنی می‌کند؟/ زلنسکی: روسیه جلوی صادرات ۲۲ میلیون تُن محصولات غذایی را گرفت

ی خرداد 1 , 1401
اعتمادآنلاین| ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهوری اوکراین مدعی شد روسیه مانع صادرات ۲۲ میلیون تن محصولات غذایی از این کشور جنگ زده شده است. به گزارش ایرنا، تارنمای هیل نوشت: زلنسکی بعد از دیدار با آنتونیو کوستا نخست وزیر پرتغال به خبرنگاران گفت بحران جهانی انرژی با بحران غذا جایگزین خواهد […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000