تمدید مهلت ارسال آثار به جایزه «موسیقی و رسانه»

تمدید مهلت ارسال آثار به جایزه «موسیقی و رسانه»

مهلت ارسال آثار به سومین جایزه «موسیقی و رسانه» در سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر تا دوازدهم بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از ستاد خبری سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر، در پی درخواست و استقبال شرکت‌کنندگان برای ثبت‌نام در جایزه «موسیقی و رسانه»، با اعلام دبیرخانه جشنواره و به منظور احترام به درخواست‌های متقاضیان شرکت در این جایزه، ثبت‌نام و ارسال آثار تا دوازدهم بهمن تمدید می‌شود.

فعالان رسانه‌ای، خبرنگاران و نویسندگان حوزه موسیقی تا پایان وقت اداری سه‌شنبه دوازدهم بهمن‌ماه می‌توانند، براساس فراخوان جایزه «موسیقی و رسانه» مراحل ثبت‌نام و بارگذاری آثار خود را که در بازه زمانی اول بهمن ۹۹ تا اول بهمن ۱۴۰۰ منتشر شده است، با مراجعه به سایت جشنواره انجام دهند.

جایزه «موسیقی و رسانه» با هدف افزایش نقش رسانه‌ها در توجه عمومی به موسیقی و کلام، تجلیل از نقش اهالی رسانه در نقادی و هم‌افزایی حوزه موسیقی، فرهنگ‌سازی با موسیقی و توجه به گونه‌های مختلف موسیقی به‌ویژه موسیقی نواحی و خرده‌فرهنگ‌ها در راستای فرهنگ‌سازی برگزار می‌شود.

سی‌وهفتمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۲ تا ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری به دبیری حسن ریاحی در تهران برگزار می‌شود.

۵۸۲۵۹

admin

پست بعدی

تولد ۶۹ سالگی علیرضا خمسه کنار ایرج طهماسب و یاسین رامین/ عکس

ش بهمن 9 , 1400
علیرضا خمسه تولد ۶۹ سالگی‌اش را در کنار ایرج طهماسب و یاسین رامین جشن گرفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا خمسه‌ متولد ۹ بهمن ۱۳۳۱، هنرپیشه شناخته‌شده امروز ۶۹ شد. او به زبانی طنز می‌گوید، ۶۹ ساله شدم و این خیلی خوب است که هنوز ۷۰ سالم نشده است! با […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000