خاطره شنیدنی بازیگر «قهوه تلخ» از بازی در یک سریال پلیسی

خاطره شنیدنی بازیگر «قهوه تلخ» از بازی در یک سریال پلیسی

مهر نوشت: ساعد هدایتی از همکاری با مهدی فخیم‌زاده در سریال «ساختمان ۸۵» که این شب‌ها از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود سخن گفت.

ساعد هدایتی بازیگر سریال‌های طنز درباره فعالیت‌های این روزهایش گفت: فعلاً بیکار هستم، اخیراً فیلم سینمایی «ارثیه فامیلی» را به کارگردانی حامد رضی داشتم که حدود یک ماه و پیش به پایان رسید.

وی اضافه کرد: فکر می‌کنم کار تدوین فیلم به پایان رسیده و منتظر دریافت زمان اکران است تا با اکران فیلم‌های جدید، رکودی که به دلیل کرونا ایجاد شد برطرف شود.

هدایتی که این روزها سریال «ساختمان ۸۵» را در حال پخش از شبکه آی‌فیلم دارد عنوان کرد: همانطور که می‌دانید آقای فخیم‌زاده بیشتر به ساخت ژانرهای جنایی و پلیسی علاقه‌مند است و مردم هم این ژانر را خیلی دوست دارند. از آنجایی که خود ایشان هم نویسندگی فیلم‌ها را به عهده دارند بنابراین هر چه که در تفکرشان هست به تصویر می‌کشند و همین عوامل جذابیت سریال را بیشتر می‌کند. یکی دیگر از دلایل پرمخاطب بودن این سریال را می‌توانم حضور آقای فخیم‌زاده هم به عنوان کارگردان و هم به عنوان یکی از بازیگران بیان کنم چون نام ایشان برای همه جالب هست و دوست دارند که کارهای ایشان را ببینند و این سریال هم هنوز جذابیت دارد.

این بازیگر در ادامه درباره ویژگی‌های کارگردان حرفه‌ای اظهار کرد: یکی از شاخص‌های خوب فخیم‌زاده این است که راس ساعت کار را کلید می‌زند و راس ساعت هم تمام می‌کند. او خیلی منظم و با دقت است و از کوچک‌ترین اشتباه نمی‌گذرد. حالا اگر هنرپیشه بد بازی کند یا نتواند، آنقدر کار را تکرار و برداشت می‌کند تا آنچه را که در نظرش است در بیاید. فخیم‌زاده از آن دست کارگردانان است که من همیشه گفته‌ام افتخار می‌کنم در کنارش باشم.

بازیگر «قهوه تلخ» درباره نقش خود و چگونگی حضورش در این سریال اظهار کرد: با من تماس گرفتند و خواستند که برای صحبت به دفتر کارگردان بروم، این پیشنهاد برایم خیلی جذاب بود و به اصطلاح با سر رفتم برای گفتگوهای اولیه. پس از خواندن فیلم نامه، شرایط را پذیرفتم. البته در آن زمان در سریال «به کجا چنین شتابان» نیز در حال کار بودم، موضوع را با آقای فخیم‌زاده مطرح کردم و ایشان هم توافق کردند کار را طوری برنامه‌ریزی کنند که من بتوانم در هر دو پروژه شرکت کنم.

هدایتی درباره جذابیت نقش‌اش نیز تصریح کرد: آقای ابراهیمی یک طلا فروش صاف و ساده بود، در حالی که تمام اهالی ساختمان ۸۵ از سرایدار گرفته تا مدیر ساختمان همه خلافکار بودند و این مورد باعث شد نقش برایم جذابیت داشته باشد.

۵۸۵۸

admin

پست بعدی

دردسرسازی انتصابات فامیلی در دولت ادامه دارد / انکار از رئیسی ، اصرار و انتشار اسامی از کاربران فضای مجازی

چ بهمن 6 , 1400
عصر ایران نوشت: بلافاصله پس از سخنان دیشب سید ابراهیم رئیسی در رد انتصابات و انتسابات فامیلی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مواردی مطرح و نام‌هایی برده شد. « بعد از طرح موضوع انتصابات فامیلی درخواست کردم ۵ نفر را اسم بیاورند تا به عنوان مسؤول دولت پی‌گیری کنم […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000