دیدار امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده با فرمانده نیروی هوایی ارتش

دیدار امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده با فرمانده نیروی هوایی ارتش

ایسنا نوشت: فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور با حضور در ستاد نیروی هوایی با امیر سرتیپ واحدی دیدار کرد.

امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور با حضور در ستاد نیروی هوایی ارتش، به صورت جداگانه با امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان جانشین و امیر سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده معاون هماهنگ کننده این نیرو دیدار و گفت و گو کرد.

امیر سرتیپ رحیم زاده در دیدار با امیر سرتیپ واحدی گفت: نیروی هوایی ارتش همواره در هر عرصه ای که وارد شده، موثر و تعیین کننده بوده است و سرافرازانه از عهده ماموریت های محوله برآمده است.

وی ضمن قدردانی از تعامل و هماهنگی نیروی هوایی ارتش با قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در اجرای برنامه ها و آمادگی های رزمی و دفاعی، بر لزوم بیش از پیش این همکاری ها تاکید کرد.

در ادامه امیر سرتیپ واحدی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار اظهار کرد: بی شک تعامل و همکاری‌های قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) و نیروی هوایی ارتش، ارزشمند و موجب ارتقاء توان رزم و سدی در مقابل نفوذ دشمن خواهد بود، چنانچه در طی این سالیان این همکاری به صورت گسترده وجود داشته است.

۲۳۲۱۹

admin

پست بعدی

شناسایی و دستگیری عاملان قتل خانوادگی در کمتر از ۱۰ ساعت

پ آذر 11 , 1400
فرمانده انتظامی یزد از شناسایی و دستگیری عاملان قتل خانوادگی در اشکذر در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000