محمدعلی صائب، مدیر دفتر رییس صدا و سیما شد

محمدعلی صائب، مدیر دفتر رییس صدا و سیما شد

پیمان جبلی، در حکمی، محمدعلی صائب را که سابقه روزنامه‌نگاری داشته و از سال ۷۹ تا امروز، در بخش‌های مختلف صدا و سیما مشغول به کار بوده است، مدیر دفتر خود کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیمان جبلی، رییس صدا و سیما، در حکمی، محمدعلی صائب را به سمت مدیر دفتر خود، منصوب کرد.

محمدعلی صائب که از سال ۷۹ تا ۸۹ در سمت‌های مختلف خبرنگاری، دبیری و سردبیری بخش‌های مختلف خبری رادیو پیام، رادیو جوان و رادیو ایران مشغول فعالیت بوده است، قائم‌مقامی اداره کل پخش اخبار صدا، خبرنگاری در معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۴، معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۸ و مسئولیت باشگاه خبرنگاران جوان این استان را نیز در کارنامه رسانه‌ای خود دارد.

او پیش از همکاری با صدا و سیما، مدتی در روزنامه ابرار به عنوان خبرنگار، دبیر سرویس اجتماعی و دستیار سردبیر همکاری داشته است.

۵۷۵۷

admin

پست بعدی

ابراهیم رئیسی یک حکم جدید صادر کرد

ی مهر 25 , 1400
تسنیم نوشت: رئیس جمهور طی حکمی نماینده ویژه خود در امور افغانستان را منصوب کرد. سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه هیات دولت پس از معرفی آقای «حسن کاظمی قمی» به عنوان نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان، با اشاره به اینکه شهادت و مجروح شدن نمازگزاران […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000