انجام خدمات رایگان پزشکی برای مشتریان

انجام خدمات رایگان پزشکی برای مشتریان

مرکز تجاری اپال در یک اقدام جالب و متفاوت برای توجه همگانی اقدام به ارائه خدمات رایگان پزشکی کرده است.این کمپین با عنوان “سلامت شین” اخیرا در طبقات مختلف این مرکز تجاری به صورت رایگان اجرا شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.به گفته مدیران این مرکز خرید، هدف از برگزاری این کمپین، اطلاع‌رسانی و آگاهی مشتریان به موضوع سلامت و اهمیت آن است.

این کمپین در راستای مسئولیت اجتماعی و با توجه به افزایش شیوع کرونا، در نظر دارد تا سطح آگاهی و اهمیت سلامتی در جامعه را با اقداماتی از این دست ارتقا بخشد و در ترویج سلامتی و بهداشت نقش موثری ایجاد کند.در این طرح «سلامت شین» مرکز تجاری اپال، مشتریان می‌توانند در کنار خرید و در زمانی اندک به خدمات پزشکی و مشاوره‌هایی در حوزه‌های مختلف سلامت دسترسی داشته باشند.

بدون تردید اقداماتی چنین نه تنها در عرصه تبلیغات بلکه در حوزه ایجاد خدمات جدید و کاربردی برای مشتریان می‌تواند متفاوت و قابل تامل باشد.

مدیران مرکز تجاری اپال با اشاره به استقبال مشتریان از طرح «سلامت شین» ابراز امیدواری کردند طی هفته‌های آینده بتوانند تنوع و میزان خدمات این طرح را برای مشتریان افزایش دهند و نقش کوچکی را در ترویج فرهنگ سلامتی و بهداشت ایفا کنند.

admin

پست بعدی

برگزاری کنسرت در ایران به «خاطره سال‌های پیش از کرونا» تبدیل خواهد شد؟

ی شهریور 28 , 1400
علیرضا قربانی در قونیه روی صحنه خواهد رفت، رضا صادقی از برگزاری کنسرت در کانادا و آمریکا خبر داده است و آرش و مسیح عدل‌پرور نیز از دومین تور کنسرت خارج از کشور خود گفته‌اند. پیش‌تر نیز علی جعفری‌پویان و پانیذ فریوسفی در روسیه و علی زندوکیلی در ترکیه روی […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000