استقبال ژاپنی‌ها از نمایشگاه فرهنگی ایران در آن کشور

استقبال ژاپنی‌ها از نمایشگاه فرهنگی ایران در آن کشور

علاقه‌مندان ژاپنی، با بازدید از نمایشگاه «ماه فرهنگی ایران در ژاپن» که شامل بخش‌های عکس، صنایع دستی و نقاشی بود، با فرهنگ، هنر و تمدن کشورمان آشنا شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایشگاه «ماه فرهنگی ایران در ژاپن» که به همت رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و به مناسبت المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۷ تیر برپا شده بود، روز شنبه ۹ مرداد و پس از استقبال فراوان مخاطبان و علاقه‌مندان ژاپنی، به کار خود پایان داد.

این نمایشگاه فرهنگی و هنری، با همراهی آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) و اداره‌کل همکاری‌های فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات، برگزار شد.

در «ماه فرهنگی ایران در ژاپن»، بخش‌های عکس، صنایع دستی، غذای ایرانی و تابلوهای معرفی ایران به زبان ژاپنی در معرض بازدیدعلاقه‌مندان قرار گرفت و بیش از ۵۰ تابلوی معرفی جاذبه‌های گردشگری، طبیعت و … از ایران برای نمایش در این رویداد با ترجمه و درج توضیحات به زبان ژاپنی از سوی رایزنی فرهنگی طراحی و آماده‌سازی شد.

همچنین مخاطبان می‌توانستند علاوه بر فیلم‌های معرفی ایران با زیرنویس ژاپنی، موسیقی و منشورات رایزنی فرهنگی، از ۳ نوع غذای ایرانی نیز استفاده نمایند.

برگزاری نمایشگاه نقاشی «تبادلات فرهنگی ایران و ژاپن» نیز از دیگر برنامه‌های رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن به همین مناسبت بود.

۵۷۵۷

admin

پست بعدی

کنایه های معنادار جهانگیری به طرح صیانت مجلس /مگر می‌شود در دنیای امروز به مردم  دروغ گفت؟

ش مرداد 9 , 1400
اسحاق جهانگیری از طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در توئیتی نوشت: هیچکس نمی‌تواند با مردم خود مبارزه کند. اصل اینترنت، آی تی و آی سی تی بر شفافیت است. مگر می‌شود در دنیای امروز به مردم […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000