انتقاد مهاجرانی از دستکاری داستان هوشنگ مرادی کرمانی توسط آموزش و پرورش

5fcf3223e928e_5fcf3223e9291 مهاجرانی، وزیر پیشین ارشاد از دستکاری داستان هوشنگ مرادی کرمانی توسط آموزش و پرورش انتقاد کرد و نوشت: «این شیوه کار نتیجه مدیریت هاى نادان و ناآشناست».

سید عطاالله مهاجرانی، وزیر پیشین ارشاد، در حساب توییتری خود در واکنش به تغییر داستان هوشنگ مرادی کرمانی توسط آموزش و پرورش، نوشت: «بسیار خوب! با دست بردن در متن نویسنده اى صاحب سبک، نه تنها موجب ترویج نماز خوانى نشده و نمى شوید، بلکه به دراز دستى و تدلیس مشهور شدید!

این شیوه کار نتیجه مدیریت هاى نادان و نا آشناست. نماز از چنان غنایى بهره ور است که نیازى به چنین رفتارى ندارد. البته این دستکارى مشکوک مى زند!»

EooVQzbXIAEhv2B

گفتنی است که ‌هوشنگ مرادی کرمانی در واکنش به دستکاری داستانش با نام ‌مجید در کتب درسی گفته است: «بدون مجوز نویسنده و بدون اطلاع من دست به چنین کاری زده‌اند. من رضایت ندارم و اطلاع هم نداده‌اند، مجید به سنی نرسیده که نماز بخواند. در هیچ‌کدام از داستان‌ها هم نماز نخوانده است اما بی‌بی نماز می‌خواند.»

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

۳۲۳ فوتی جدید کرونا در کشور/۵۷۸۰ تن در وضعیت شدید بیماری

س آذر 18 , 1399
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۱۰۲۳ مورد جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: ۵۷۸۰ بیمار نیز در وضعیت شدید این بیماری در مراکز درمانی به سر می برند. دکتر سیماسادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۸ آذر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000