ترامپ فردا دستور توزیع واکسن کرونا را صادر می‌کند

سیاسی/ بین الملل 5fce8e4a6afaa_5fce8e4a6afac در حالی که سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز هیچ‌یک از واکسن‌های ارائه شده برای مقابله با کووید-۱۹ را تأیید نکرده است، یک رسانه آمریکایی مدعی شد که ترامپ روز سه‌شنبه فرمان اجرایی توزیع واکسن کرونا را صادر خواهد کرد.

شبکه خبری فاکس‌نیوز دوشنبه شب به وقت تهران به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید مدعی شد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا فردا سه‌شنبه 8 دسامبر (18 آذر) طی مراسمی فرمان اجرایی توزیع واکسن کرونا را صادر خواهد کرد

چندین مقام ارشد دولت آمریکا به فاکس‌نیوز گفته‌اند که دونالد ترامپ فردا طی مراسمی در کاخ سفید ضمن صدور فرمان اجرایی توزیع واکسن کرونا، تأکید خواهد کرد که شهروندان آمریکایی برای دسترسی به این واکسن در اولویت خواهند بود و پیش از صادر شدن این واکسن به سایر کشورها باید اطمینان حاصل شود که همه شهروندان آمریکایی به آن دسترسی دارند.

فاکس‌نیوز در حالی به نقل از مقامات دولت ترامپ ادعا کرده است که فرمان اجرایی توزیع واکسن کرونا فردا صادر خواهد شد که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هنوز هیچ‌یک از واکسن‌های ارائه شده از سوی شرکت‌های آمریکایی (مشخصاً فایزر و مدرنا) را تأیید نکرده است.

قرار است روز پنج‌شنبه نشستی در سازمان غذا و داروی آمریکا به‌منظور تصمیم‌گیری درباره واکسن ارائه شده از سوی شرکت فایزر برگزار شود. نشست بررسی واکسن شرکت مدرنا نیز روز 17 دسامبر 27 آذر) بزرگار خواهد شد.

یک مقام نزدیک به کارگروه ویژه کاخ سفید برای مقابله با ویروس کرونا به خبرنگار فاکس‌نیوز گفته است که واکسن فایزر-بایون‌تک احتمالاً تا روز جمعه مجوز توزیع خواهد گرفت و توزیع آن بلافاصله آغاز خواهد شد.

badoorbin.com
akhbarazad.com
منبع : خبرفوری

admin

دیدگاهتان را بنویسید

پست بعدی

رُمانِ «راهنمای به‌آتش کشیدن خانه‌ نویسندگان»، منتشر شد

س آذر 18 , 1399
رمانِ «راهنمای به آتش کشیدن خانه‌ نویسندگان» به نویسندگی براک کلارک که یک کمدی‌ تاریک درباره شخصیتی بسیار ساده، ناشی و بداقبال است، به بازار نشر ایران آمد. کتاب «راهنمای به‌آتش‌کشیدن خانه‌ نویسندگان در نیوانگلند»، نوشته‌ براک کلارک، با ترجمه‌ الهام عسکری منتشر شد.این کتاب، پُرفروش‌ترین رمان براک کلارک است […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000